Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja hogy elég neki nőnapra az amit éjszaka kap az milyen kapcsolatra utal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
tisztában van vele,hogy csóringer vagy és nem telik neked egy szál virágra.
2012. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem utal semmire. De nem csak a pénzedért szeret.
2012. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy nem anyagias, vagy hogy melletted olyan neki, mintha mindig nőnap lenne :) Én is valami hasonlót mondtam a páromnak (nem szoktuk sem a Valentin-napot, sem a nőnapot megünnepelni).
2012. márc. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
értelmesre
2012. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra utal, hogy komoly kapcsolatot akar,szeret és nem várja el, hogy költs rá!:-)
2012. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sztem vegyél neki egy bon bont vagy virágot aztán add meg amire vágyik.:))
2012. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!