Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri felkeresnem vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Már több hónapja vége lett egy kapcsolatomnak. Elég békés, meghitt volt legalábbis részemről. Úgy volt, hogy végleg együtt maradunk. Nagyon boldog voltam úgy éreztem megtaláltam az Igazit. Aztán telt-múlt az idő és kedzett minden elhalványulni a barátnőm részéről már nem volt lelkes olyan egyhangúvá kedzett válni az egész kapcsolatunk és elindult lefelé. Szakítottunk nem sokkal később. Eléggé megviselt. Utána próbáltam összejönni más lánnyal akiknek bejövök, egyikkel kapcsolatba kerültem, de nem sokkal rá szakíttunk mert nem volt jó. Azóta a sok dolog közepette nem alakult ki újabb komoly kapcsolatom csupán kisebb kavarások. Időközben viszont elkezdtem ábrándozni az exemről és a szép közös dolgainkról arra gondoltam felveszem vele a kapcsolatot újra. Szeretem a mai napig és újabban hiányzik. Nem tudom neki van-e komoly kapcsolata. Szerintetek megpróbálkozzak nála? Még él bennem az, h úgy volt, h mi ketten mindig együtt leszünk :) Valami pedig azt súgja keressem fel. Javaslat? Vélemény? 20/F

Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. jún. 11. 00:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ne számíts sokra, nyilván okkal szakított.


Fontos, hogy barátként hívd el. Hívd fel, mondd neki, hogy kíváncsi lettél mi van vele azóta. Találkozhatnátok valamikor.

Légy vidám és mesélj arról, azóta milyen jó dolgok történtek veled mi van pl. alakulóban stb. nehogy arról mesélj, hogy nem találsz senkit és neked ő kell és nyafogj neki. Mert akkor csak felidegesíted és kényelmetlen lesz az egész helyzet.

Csak lazán barátilag. Ha szeret még akkor azt tudni fogod. Kérdezz majd rá a beszélgetés közepénél, hogy és vele miújság van-e most valakije és boldog-e stb.

Te pedig mondhatod, hogy neked azóta (!) még nem sikerült olyat találni aki megfelelő lenne számodra. Az azóta szó azért jelentős, mert azt fejezed ki vele, hogy ő az volt de utána senki.

Így nem ciki kimondani, és érteni is fogja.

Ha esetleg nagyon nem akar veled még találkozni sem akkor viszont inkább hagyd az egészet. De remélem ilyen nem lesz, sok sikert!

2009. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen. ez jól hangzik így csinálom :)
2009. jún. 11. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!