Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri felkeresnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri felkeresnem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A minap fellépett a sulinkban egy zenekar és az egyik tag eléggé felkeltette a figyelmemet. Nagy nehezen kinyomoztam a nevét és megkerestem neten, meg is találtam, de nem tudom írjak-e neki. Nem sok mindent tudok róla, 21-22 éves lehet (én 11.-es vagyok) és nem messze lakik tőlem. Megéri felkeresnem szerintetek? Nem túl nyomulós? Meg nem is tudom hogy kezdjek neki csak simán írjak neki? Nem tudom ilyenkor mi a helyes mert nem igazán voltam még ilyen helyzetben. Köszönném a segítséget
2010. okt. 24. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
neki megéri. odamész, leszopod, aztán hazaküld... megéri.
2010. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért gondolod hogy ribanc vagyok?
2010. okt. 24. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
nem nagyon az ilyen zenekaros fószerek....pfffffff mit írjak most erre
2010. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
éppenséggel nagyon nem olyan zenekarról van szó amilyenre gondoltok, de mindegy. nem mondtam hogy beképzelt alkoholistákból álló rockzenekar, olyanokkal nyilván én se kezdenék. úgyhogy le lehet erről szállni.
2010. okt. 24. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam olyan helyzetben kétszer is,hogy rockzenekar tagjával jártam.Azt aláírom hogy a sok visitozó rajongó,akik valami miatt beléjük szeretnek hajtanak rájuk...hát..ez mindegyiknél igy van/lesz...olyan szinten hogy bárkit megkaphatnak,és ki is használják.De ettől függetlenül nem ez fogja meghatározni az ember személyiségét,csak azért mert rockzenekarban gitározik pl.attól függetlenül még ő is ember,nem mindenképp alkoholista,meg kábítószeres,lehet normális ember is...Szerintem ha már kinyomoztad felkeresheted,de ne éld bele magad.Ha el tudod érni hogy a barátod legyen,az már jó: )
2010. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most írtam hogy nem rockzenekarról van szó, nem is menők, teljesen más stílusú zenét játszanak és nem is híresek csak a környék ismeri őket. de azért köszönöm.
2010. okt. 24. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
írd meg neki és akk ha már tudja lenyugszol ott bent és egy idő mulva már nem lessz ez a z érzés
2010. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!