Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri felkeresnem vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Már több hónapja vége lett egy kapcsolatomnak. Elég békés, meghitt volt legalábbis részemről. Úgy volt, hogy végleg együtt maradunk. Nagyon boldog voltam úgy éreztem megtaláltam az Igazit. Aztán telt-múlt az idő és kedzett minden elhalványulni a barátnőm részéről már nem volt lelkes olyan egyhangúvá kedzett válni az egész kapcsolatunk és elindult lefelé. Szakítottunk nem sokkal később. Eléggé megviselt. Utána próbáltam összejönni más lánnyal akiknek bejövök, egyikkel kapcsolatba kerültem, de nem sokkal rá szakíttunk mert nem volt jó. Azóta a sok dolog közepette nem alakult ki újabb komoly kapcsolatom csupán kisebb kavarások. Időközben viszont elkezdtem ábrándozni az exemről és a szép közös dolgainkról arra gondoltam felveszem vele a kapcsolatot újra. Szeretem a mai napig és újabban hiányzik. Nem tudom neki van-e komoly kapcsolata. Szerintetek megpróbálkozzak nála? Még él bennem az, h úgy volt, h mi ketten mindig együtt leszünk :) Valami pedig azt súgja keressem fel. Javaslat? Vélemény? 20/F

Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. jún. 11. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudd meg neki van-e kapcsolata. Ha igen akkor ne csinálj magadból hülyét.

De baráti beszélgetésre bármikor elhívhatod, elmentem fagyizni vagy hasonló.

Aztán meglátod, hogy áll a helyzet.

2009. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, és még lenne egy olyan kérdésem, hogyha felhívnám esetleg telefonon egyik nap az milyen ötlet? egy este mikor ő is tuti otthon van.
2009. jún. 11. 00:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Baráti beszélgetésre elhívhatod, de ne reménykedj sok mindenben. A mi kapcsolatunkban is kábé ez történt, amit te leírtál, és én visszataszítónak tartottam, ahogy próbált nyomulni, egyszerűen nem értette meg, hogy vége, ennyi, nem akarom, nem fogom akarni, le van zárva, túl vagyok rajta. Attól, hogy épp nincs kapcsolata, még egyáltalán nem biztos, hogy akar tőled valamit. Az ő részéről fulladt ki a kapcsolat, ugye? És nem is keres. Vajon miért?
2009. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szóval marad a baráti beszélgetés. De, ha úgy látod nem akar semmit, inkább ne kínozd magad, és ne ringasd magad abba a hitbe, hogy "látszott a szemén, hogy még van esély" vagy ilyesmi.
2009. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
még gondolkodom majd péntek este vagy a hétvégén meg felhívom mizujs vele. aztán meglátjuk mit mondd telefonon. az is sokat elárul.
2009. jún. 11. 01:53
 6/12 A kérdező kommentje:
szakítani is ő akart én meg el kellett hogy fogadjam aztán mikor kimondta, h vége a telefonban akkor azt hittem nekem is végem... úgy volt, h sose hagyjuk el egymást.
2009. jún. 11. 02:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Jézuskám, ahogy ezeket írod remélem nem az én exem vagy. ;) Ő nagyon nem fogta fel, hogy vége.


Egyébkénét rácsöröghetsz, de ahogy nézem, otthagyott, ő nem érdeklődik, ezt lezárta, lehet örül, mert azt hiszi te is túl vagy az egészen, erre meg majd kiderül, hogy nem. Hát lehet nem fog örülni.


Csak óvatosan.

2009. jún. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mily meglepő lenne ;):D próbálkozom azért hátha lesz valami
2009. jún. 11. 03:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha még szereted akkor keresd fel dumcsizatok, de ha látod rajta h ő már nem akarja újra akkor szerintem hagyd..

Mindenesetre sok sikert!!! :)

Am hány éves a csaj?

2009. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi. 18 éves.
2009. jún. 11. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!