Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt. De mégis szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. De mégis szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megcsalt a barátnőm. de mégis szeretem, és hiányzik....

tudom, hülye vagyok ha megbocsátok, és sosem fogok benne már bízni...de akkor is...megőrülök érte....

de valahol meg az van bennem, hogy ha szeretett volna, nemcsal meg, még ha egy csók is volt csak...

megérdemel mégegy esélyt?


19/F

18/L


és fél évet voltunk együtt nagyon szerettem...


2012. márc. 13. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát akkor adott a dolog, exel csalt meg, ráadásul végig tagadott, és nem ő mondta el...
2012. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne légy muja, Tesókám! Azzal, hogy sírdogál meg könyörög, nem azt bizonyítja, hogy szeret. Én nem azt mondom, hogy "ha szeret, nem csalt volna meg", mert az élet ennél árnyaltabb, és vannak gyenge emberek, akik nem képesek uralni a vágyaikat, de:

1.: Ha szeret, legalább megpróbálta volna, mert gyanítom, nem igazán próbált ellenállni.

2.: Hogy mi a megcsalás, azt mindig a másik dönti el - ha számodra az is az, hogy a párod mással csókolózik, akkor megcsalt, "a csak egy csók volt" ebben az összefüggésben értelmét veszti.

3.: Az exével tette, ez számomra nem mentő, hanem súlyosbító körülmény lenne.

A probléma ilyenkor mindig az szvsz, hogy:

1.: Te nem tudsz már megbízni benne, ez pedig meg fog mérgezni szinte minden további, külön töltött időtöltést;

2.: megeshet, hogy a megbocsátásodat nem nagylelkűségnek, hanem "gyengeségnek" véli, tehát nem fog majd még annyira sem tisztelni, ahogy eddig.

Te tudod, egyébként hogy viselkedik és milyen a kapcsolatotok - ha meg is bocsátasz neki és folytatod, add a tudtára, hogy először és utoljára tett veled ilyet.

26/F

2012. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zitka ***** válasza:

Ha szeretünk valakit, nem csaljuk meg. Ha pedig mégis hibázunk, legalább őszintén elmondjuk a másiknak. Legalábbis én így gondolom.


Ne keresd egy darabig, ne beszélj vele, tisztázd le magadban a dolgokat, hogy tudnád-e folytatni vele a történtek után.


Nem hiszem, hogy meg tudnál benne bízni 100 %-ig, és ha ezek után megbocsátanál neki, folyton azon rágódnál, hogy mit csinál, kivel van stb.

2012. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!