Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm és ő szakított velem, de én még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy azt mondta hogy szünetet akar mert csak rám gondol (elvileg ennek így kell lenni, nem?), és mással nem foglalkozik és most azokkal akar...mondom oké...aztán jött a szilveszter és elment bulizni és agyon itta magát és megcsalt, mert magáról sem tudott. Aztán még nem sokkal hogy 2012 lett, mondta egyik barátom, hogy látta egy lánnyal meg 2 fiúval, de itt még nem tudtam hogy megcsalt.

Aztán írtam neki hogy megcsaltál? ő persze tagadta, aztán addig nyaggattam míg beismerte, h valóban megcsalt, mert hulla részeg volt..

De én még mindig szeretem és visszavárom (tudom, hogy furán hangzik...), de ő szakított mert azt mondja, hogy túl nagy a bűntudata, de én tudom hogy eltudná felejteni ezt az egészet...

Hogyan szerezzem vissza őt?


2012. jan. 2. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az agyi szinted megvan hozzá, mert ugyanolyan sötét lehetsz mint ő... gruppenbe vágták, és te még visszavárod?

XDDDDDD

2012. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Küld el a hölgyeményt a halál retkes f***a.

Utána pedig keress olyat aki nem csal meg.

2012. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress mást..megcsalt,kész. Sajnálom,ez van.:S

(engem is csalt már meg más,de neki nem volt pofája beismerni,és állítólag nagyon szeretett..de mindegy,hagyd ott,annyi a lényeg:/ )

2012. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.! túlléptem rajta
2012. jan. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!