Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik esetben mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik esetben mit jelent a "rendes vagy" kifejezés?

Figyelt kérdés

1. első szituáció: megkérdeztem egy lányt h eljönne e velem korcsolyázni,de nem azt mondta ,h nem csak annyit,h -rendes vagy,de most nem érek rá,mert a barátnőimmel van programom...


2. a másik szituáció egy másik lánnyal történt akivel csak haverok vagyunk,most egy hete ismerkedtünk meg,és amikor előreengedtem az ajtóban minden előzmény nélkül megjegyezte,h rendes vagyok...és később is mondta,pedig én csak ilyen apró szívességeket tettem neki,de úgy látszik nagyon örült neki.


most akkor melyik lány mondta vajon komolyan,h én rendes vagyok...?



2012. márc. 13. 00:05
 1/4 Inkog Nito ***** válasza:

1. hanyagold,csak barátnak kellesz vagy még arra se

2. na ő komolyan gondolta,ha ettől a csajtól akarsz valamit akkor ne barátként hanem pasiként viselkedjél! :D

2012. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 2. lány mondta komolyan.:)
2012. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senki Alfonz ***** válasza:

Forditás :


1: nem kedvem veled korcsolyázni, de nem akarlak megbántani se , mondok valami kedveset is hogy vigasztalódj különösebb tartalom nélkül


2. köszönöm hogy elöreengedtél

2012. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

f*szság.

nyilván nem fogja lemondani a barátnőit, ha már meg van velük beszélve. attól még örülhet, hogy elhívod.

de neked kéne tudni, nem mi ismerjük, és nem mi hallottuk, milyen hangsúllyal mondta.

2012. márc. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!