Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leghülyébb duma megcsalásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leghülyébb duma megcsalásnál?

Figyelt kérdés
Sajátot, és mástól hallottat is lehet mondani. Kétszer ugyanazt ne írjátok le, és csak az írjon aki a kérdésre válaszol, és értelmeset tud. Minél többet írsz annál jobb
2012. márc. 12. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
RÁM MÁSZOTT!!!!!!
2019. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amiket én hallottam / láttam eddig bestof:

- "megérdemelted, amiért nem voltál hajlandó..." (és akkor itt be lehet helyettesíteni mindenféle baromsággal, hogy "csokit hozni tegnap" meg "eljönni velem moziba")

- "ha engedted volna az anált / hozhattunk volna egy harmadikat, akkor nem mentem volna félre" (mintha nem lehetne szakítani, és aztán keresni olyat, akinek ez oké)

- "most a szemednek hiszel, vagy nekem?"

- "te sokkal gázabb vagy, mert kutattál a telefonomban"

- "te előttem 3 férfival szexeltél, nekem meg te voltál az első, így igazságos"

- "véletlen történt"

- "mi férfiak erre vagyunk kódolva"

- "de hát annyira kedves volt, valamivel viszonoznom kellett"

2022. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!