Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a bízzál benne duma?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj/pasi úgy érzi, hogy olyan dolgok folynak a háta mögött,aminek nem örülne és elkezd kutatni a párja után,mittomén néha-néha belenéz az előzményéibe vagy smseibe és kiderül,hogy eléggé érdeklődik egy másik csaj/pasi iránt,akkor miért mondjátok még mindig neki,hogy bízzál benne meg a többi szokásos dumát? Szerintetek ezek után kellene benne bíznia? És miért elítélendő annyira,hogy néha-néha megbizonyosodik arról,hogy a párja hű e hozzá? Aztán ha rájött,hogy de jó nem csal meg akkor minden heppi és lenyugszik a másik fél. De ez a folytonos bízzál benne aztán pedig jól átver ,de még utána is bízzál benne tudom.. nem sántít ez egy kicsit??? Ha nekem nincs titkom,akkor elmondom neki a jelszavaimat és nem érdekel,ha belép a fészbukomba vagy ilyesmi.
2012. jan. 30. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

"És miért elítélendő annyira,hogy néha-néha megbizonyosodik arról,hogy a párja hű e hozzá?"


Ha nincs bizalom, akkor a kapcsolat fabatkát se ér. Az pedig nem bizalom, hogy kutatsz a párod után. Vagy meg tudod beszélni vele mi bánt, vagy az egésznek nincs értelme.

2012. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és szerinted,majd elmondja nekem,hogy pasizik vagy valami?gondolkozz már.
2012. jan. 30. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha érdeklődi más lányok/fiúk iránt nem biztos ,hogy nagyon hűséges... Ha 1-2 mondja ezt a dumát még megbízhatsz benne... ha már viszont kételkedsz a bizalomban akkor ,nem biztos,hogy sokáig tart a kapcsolat...
2012. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint már mondottam vala, a nők (a többségük) kombinálnak. Ezért marhára irritáló, ha egy ilyen kombinálós szőke kutakodik valaki után. A legtöbb esetben, még mielőtt tudná az igazat, már felhergeli magát, már tiszta ideg aztán mikor kiderül a dolog akkor egy "bocsika" és el van intézve. Bezzeg egy fiúnak mit meg nem kell tenni egy bocsánatért...
2012. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ha én nem találnék semmit,akkor nem kapnám fel a vizet..ez szerintem egyértelmű.
2012. jan. 30. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól, hogy két ember nem lakik együtt,és a leggyakrabban a neten beszélgetnek,hát most mit mondjak?Rengeteg az esély és lehetőség arra, hogy ismerkedjenek.Soha ki sem derül.Még telefonból sem,mivel lehet sms-t és híváslistát törölni.

Jobb ha úgy állunk hozzá, hogy mindenkitől bármi kitelik,akkor talán nem ér akkora csalódás.....

2012. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet így élni,csak nem biztos,hogy érdemes.Az ilyen életformát,mint a rendszeres ellenőrzés nem hiszem,hogy hosszú távon fenn lehet tartani.Neked például állandó stressz lehet így az életed,hiszen állandó rettegésben élsz,hogy megcsalnak.

Neki pedig csalódás lesz,ha rájön,hogy minden lépését követed,le van ellenőrizve,kb. mintha egy ügynökkel járna.Kinek hiányzik az ilyen pár?

Gondolj bele,hogy milyen lenne,ha ezt veled csinálná meg és te rájössz.Követ téged,ha egyedül mész valahova,ellenőrzi az e-mailjeidet,leveleidet,sms-t,szagolgatja a ruháid,nyomokat keres a zsebedben,jegyzettömbökön stb. Végtelen lehet az eszközök tárháza. Ez szerinted normális?

Ha valakit szeretek és hoaszútávon vele képzelem el a jövőm,akkor az első,amit meg kell tennem,hogy bízom benne,még akkor is,ha ott a kockázat,hogy visszaélnek vele.Ettől szerintem minden ember fél,de ha nem nyitunk teljesen a másik felé,akkor a jó dolgokról is lemaradunk. Ha nem tudod elengedni magad és állandó védekező pozicióban maradsz,azt egyetlen kapcsolatod sem fogja túl élni.Kockáztatni kell és merni.

2012. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!