Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leghülyébb duma megcsalásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leghülyébb duma megcsalásnál?

Figyelt kérdés
Sajátot, és mástól hallottat is lehet mondani. Kétszer ugyanazt ne írjátok le, és csak az írjon aki a kérdésre válaszol, és értelmeset tud. Minél többet írsz annál jobb
2012. márc. 12. 17:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amivel védekezni próbált a párotok.
2012. márc. 12. 17:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Feltörted a facebookom? Ezt nem hiszem el, hogy tehetted?"
2012. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tehetek róla, teljesen olyan a jelleme, mint nekem." Nem igazán tudtam eldönteni, hogy ez hogy jön össze a megcsalással, de nem vitatkoztam vele. :D



"Kényszerített." (Exem 110 kg-s, a lány kb 50, brutálisan megverhette...)



"A te hibád, te löktél a karjaiba". Amikor rákérdeztem, hogy mégis mivel, akkor az volt a válasz, hogy ezt nekem kell tudni.


Hát ezek.

2012. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ittam.
2012. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kaptam, hogy " az üzleti életben ért kudarcok miatt nem éreztem magam elég férfinak és ezen a téren (csajozás) legalább sikeres lehettem".
2012. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Valentin napon jelentette be nekem a drága, hogy ő nem bírja a hiányom! Megjegyzem 2 naponta találkoztunk! Amúgy nem ez volt a legnagyobb baja, hanem az, hogy 2 hónap után nem feküdtem még le vele. Őszintén szólva nem is bánom, hogy vége lett. :)

18/L

2012. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Félreérted. Fogalmam sincs miért írt ilyen sms-t. Nem is ő írta, csak valaki a telefonjával szórakozott. Jó, hát ha te inkább egy sms-nek hiszel mint nekem, akkor jobb is ha szakítunk. (A csajjal havi 300 smst váltottak a részletes számla szerint. Persze az is átb.szás. Még a t- is őt akarja szarba hozni.)
2012. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"csak masztiztam, és ugye hát vizuális típus vagyok..."
2012. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2Véletlen belém akadt" - hallottam ismerőstől. Csajszi repült is páros lábbal utána.
2012. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én aztmontam a csajnak h azért mert megérdemelted és kész.

Volt olyan aki engem csalt de ügyesen titkolta. nem volt kifogás csak letagadta.

2012. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!