Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani fog?

Figyelt kérdés

14 éves fiúval pár hónapja járunk és nagyon szeretem, de kezdem úgy érezni, hogy ő nem... Msn-en, Fb-n jó ha visszaír 10percenként, de van, hogy nem is ír vissza. Régebben egyből visszaírt. Ma suliba odamentem hozzá, átöleltem... Ő alig ért hozzám és azt mondta h : Mondjad... és ott hagyott...:/ Pénteken nála voltam és semmi baja nem volt: csókolóztunk, ölelgetett meg szinte végig velem volt (úgy hogy ott voltak haverjai). De van egy bátyja, aki van, hogy a barátom nevébe irogat nekem .. és a pasim ez ellen nem tesz semmit.:SSS Eddig a srácnak csak egy barátnője volt, mert nem igazán akart csajt... Szerintem tapasztalatlan ... De én nem akarom elveszíteni... Mit kéne tennem? :\

15/L


2012. márc. 12. 13:41
 1/9 A kérdező kommentje:
rajtam kivül egy barátnője*
2012. márc. 12. 13:43
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán beszélj vele erről, ha nem mered, akkor ennyi vagy te is...

20/L

2012. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz, kedvesem? Egy 14 éves fiú még gyerek, nem képes még komoly párkapcsolatra. Ne tegyél semmit, nőjetek fel, aztán majd az idő megoldja.
2012. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbáltam vele beszélni, mintha meg is értette volna.. de mégse :SSS
2012. márc. 12. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit, maradj olyan, amilyen vagy, természetes, normális. Ha így nem kellesz neki, akkor jobbat érdemelsz, ennyi.

Ne akarj soha másnak megfelelni, főleg egy kapcsolat elején.

2012. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát sok kapcsolat végződik úgy, a mai világban(a környezetemben is) Hogy úgy ér véget egy kapcsolat, hogy megszűnnek az érzelmek, és nem szólnak egymásnak...

Én amikor szakítottam szintén egy ilyen okból a barátnőmmel, akkor odamentem hozzá és megbeszéltük.

Azóta neki is volt(van) barátja, és nekem is volt barátnőm...

A legegyszerűbb lenne ha leülnétek és megbeszélnétek,

Nyugodtan, de ha már komolyan nem érez semmit, akkor ne erőltessétek ezt a kapcsolatot... :)

2012. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő iránta érzem azt amit az egyik exem iránt, hogy mindennap egyre jobban szeretem és egyre jobban hiányzik... a többi kapcsolatomba elmúltak az érzések ... És vele úgy jöttem össze, hogy hát már régóta tetszett (évfolyam társam) és egyszer róla álmodtam azt h csókolóztunk és olyan jó volt.. és ott szerintem beleszerettem.. és másnap elkezdtünk beszélgetni. Hamar össze is jöttünk... aztán pár hét múlva olyanokat hallottam, hogy fogdosta 2 osztálytársa seggét... Nem tudom hogy igaz volt e, de olyan mondta akinek nem kéne hinnem... mert állítólag sokszor hazudik.. De ő a pasim legjobb haverja volt. amikor a pasim leosztotta hogy ne hazudjon nekem ilyeneket, akkor sírt... és ha egy pasi sír az már durva:S
2012. márc. 12. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Pasi, Pasim,Pasi, Pasim,Pasi, Pasim,Pasi, Pasim,Pasi, Pasim,Pasi, Pasim,
2012. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kuss kussolj kuss kussolj kuss kussolj...:D
2012. máj. 13. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!