Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy eltávolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy eltávolodtunk, és szakítani akar velem barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok, és nagyon félek, hogy elhagy barátom. Mostanság nagyon sokat gondolkodom ezen, hogy elhagy. Nagyon szeretem őt. Ő is szeret. De félek. Lehet, hogy tényleg el akar hagyni?
2012. márc. 1. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, csak fordítva...én vagyok a srác, és attol vana para, ohgy a csajom hagy el...:S

üljetek le, és beszéljétek meg a dolgokat, csak így leeht..

2012. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem a félelmed olyanon alapulhat hogy talál nem teszítek annyira oda magatokat a kapcsolatban és emiatt úgy érzed kezd kihűlni a szerelem.

szerintem próbáld meg odatenni magad a kapcsolatban, és most nem szexuális téren gondolom csak, esetleg azon is akár de próbálj meg vele minél több időt tölteni, mutasd meg neki hogy mennyire szereted és akkor ő is jobban fogja érezni magát és újra fellendül a kapcsolat. Tudom sablonos de nem csak a fiú kezdeményezhet, próbáld belendíteni a kapcsolatot ha úgy érzed hogy nem megy. Ha pedig ezt nem akarod akkor hagyd az egészet. lehet neked se ér annyit :/

remélem segítettem akár csak egy kicsit is

2012. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát, akkor nálad is sz*r a helyzet első :/ Én nagyon félek, pedig nincs okom féltékenynek sem lenni, mert érzem hogy szeret, stb. Csak rettentően félek :S


Második válaszadó: Hát köszönöm szépen a tanácsot, megpróbálok valamit majd :). Nagyon nem szeretném ha vége lenne ennek a kapcsolatnak . ondjuk ő is szeret engem, meg hát ki is mutatja, meg én is. Lehet, hogy az a baj , hogy túlságosan is.

2012. márc. 1. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy túlságosan is? hogy túlságosan kimutatja? vagy hogy te mutatod ki túlságosan? és ez miért lenne baj?
2012. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én túlságosan kimutatom. Hát nem tudom. sokszor puszilgatom ilyenek .
2012. márc. 1. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:

akarod beszéljük meg levélben, hátha tudok adni pár ötletet vagy bárhogy megbeszélni ezt :)

dobj egy üzenetet ha van hozzá kedved :)

2012. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De csak akkor érzem, amikor nem vagyunk együtt. Ha együtt vagyunk, minden OK. :S
2012. márc. 2. 15:18
 8/9 anonim válasza:

bennen is el ez a felelem! Mar ki se mutatja nagyon, es ritkan is irja/ mondja! 14 honapja vagyunk egyutt es az utobbi 8 honapban sz.rik a fejemre.

Mindig talal valami gyengebb kifogast...legalabbis mikor mar egy honapja szervezunk egy egyuttalvast es mindig van valami ami miatt nem jon ossze, akkor mar inkabb kifogasnak tunik! Ha kerdeztem, h mi valtozott akkor csak annyit felelt, h: -nem tudom!

es a legutti osszezorrenesnel meg O volt megsertodve, h aljon ki otthpn magaert mert honapok ota egyre jobban fogjak vissza (elmult 18) es nem csinal semmit. a fura h haverozni le tud lepni delutan 2-kor. Ha en szeretnek vele tobb idot tolteni akk erdekes h "nem engedik". -.-'

a lenyeg h gyakorlatilag a vitank vegere csak annyit mondott h:- koszonom a lehetoseget! es elindult az ajto fele... en zokogogorcsot kaptam mert keptelen voltam felfogni h O nem hajt ertem, mar nem visz sehova(kavezni..ami 2fo reszere 450Ft,-) nem probalt azza valni aki volt...en meg konnyek kozt probaltam instrukciok nelkul valtozni h eleg jo legyek neki! bocsi h ilyen hosszura sikerult! ezzel igazabol arra akartam ramutatni, h ne folytsd meg es elvezd azt, h meg erezheted h szeret!

Barmi baj van, nyugiba es mihsmarabb beszeljetek meg....

szurkolok h neked ne essen igy szet a kapcsolatod :-)

2012. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy leírtad ezt .. :) ... Mondjuk már mostanába hála istennek minden OK.. (le is kopogom) A te kapcsolatadod meg sajnálom :/ . Talalsz jobbat, aki meg is becsül :)
2012. nov. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!