Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettek ilyen ridegek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ilyen ridegek az emberek?

Figyelt kérdés
akárhova megyek,mindenhol azt a szörnyű ridegséget látom. Nem látok őszintén nevetni senkit sem, és egyszerűen nincs olyan fiú aki megfelelne nekem,mert vagy gyávák,vagy bunkók,de semmi szeretet semmi olyan nincs bennük ami megfogna...de úgy általánosságba is alig találok olyan embereket,akár fiúk akár lányok,akikben lenne valami érzés is...mindenki ideges,mindenki rohan,mindenki csak magára gondol...lehet csak azért gondolom így mert vidéki vagyok,és még csak fél éve élek Budapesten, nekem szokatlan ez a hidegség, először azt sem értettem,h miért nem köszön senki sem,akit ismerek...az a nagy bajom,h engem nem is nagyon fogadnak be maguk közé,mert h ilyen kis unalmas vidéki lány vagyok,meg én nem veszem át ezt a stílust,nem járok ilyen divatos ruhákba...meg ne mis érdekel, min kéne változtassak h nekem is legyen barátom,. én is legyek ilyen lekezelő bunkó,mint a többi csaj?
2012. márc. 12. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Jó, akkor minden pesti egy pöts, én meg hazudok... most nem tudom mit mondjátok, hogy nem úgy van, ahogy állítom. O.o ??


Nyilván sok a gyökér, de ez egy nagyváros, a főváros, persze, hogy több ember esetén több baromba botlasz, de ettől még miért ne lehetnének olyan emberek is, mint én?

Meg felszínes kapcsolataink vannak. Hát kösz, hogy ledegradálod a párkapcsolatom, nyilván 3 év az felszínes hülyeség, csak azért mert pestiek vagyunk, valszeg nincs komoly szándékunk egymással, a barátaim is csak úgy dekorációnak vannak... :D


Jó, ezzel én nem szállok vitába, mert értelmetlen. Ha nem akarjátok, ne higgyjétek el, de nem minden pesti ilyen...

2012. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló! Ha jobban elolvasod a válaszomat, és egy kicsit esetleg oda is figyelsz, akkor észrevetted volna, hogy a végére ezt írtam: "tisztelet a kivételnek". Ha ilyen jól működő párkapcsolatod van, akkor te is a kivételek közé tartozol.

De ezzel a stílussal sajnos a kérdező ill. a többi válaszoló véleményét támasztod alá.

A negyedik válaszoló :)

2012. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az emberek nehezen nyílnak meg , annyi csaló tolvaj van, van olyan ember aki nem tiszteli a magánéleted, vagy irányítani akar. A kényelem tényleg túl fontos, és mindenből még párból is csak a tökéletes kell. Ha probléma van dobjuk. nem együtt oldjuk meg, csak én számítok. Társaság nem kell van TV és facebook. Vidéken még jobb a helyzet, és persze rengeteg kivétel van, de ez a fő irányvonal.
2012. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!