Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettek ilyen ridegek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ilyen ridegek az emberek?

Figyelt kérdés
akárhova megyek,mindenhol azt a szörnyű ridegséget látom. Nem látok őszintén nevetni senkit sem, és egyszerűen nincs olyan fiú aki megfelelne nekem,mert vagy gyávák,vagy bunkók,de semmi szeretet semmi olyan nincs bennük ami megfogna...de úgy általánosságba is alig találok olyan embereket,akár fiúk akár lányok,akikben lenne valami érzés is...mindenki ideges,mindenki rohan,mindenki csak magára gondol...lehet csak azért gondolom így mert vidéki vagyok,és még csak fél éve élek Budapesten, nekem szokatlan ez a hidegség, először azt sem értettem,h miért nem köszön senki sem,akit ismerek...az a nagy bajom,h engem nem is nagyon fogadnak be maguk közé,mert h ilyen kis unalmas vidéki lány vagyok,meg én nem veszem át ezt a stílust,nem járok ilyen divatos ruhákba...meg ne mis érdekel, min kéne változtassak h nekem is legyen barátom,. én is legyek ilyen lekezelő bunkó,mint a többi csaj?
2012. márc. 12. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Budapest tényleg ilyen, én is tapasztaltam. Azért kivételek ott is akadnak, nem kell általánosítani, sem elzárkózni, sem átvenni a stílusukat. Előbb utóbb úgyis találsz olyat, akit kerestél.
2012. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Tősgyökeres pestiként én ezt kikérem magamnak!


Én állandóan vigyorgok meg nevetek, szeretem az embereket, barátomat, barátaimat, életvidám hepí csaj vagyok, köszönök az ismerősöknek, nem szoktam se idegeskedni se stresszelni, bunkózni pláne, és nem azért, mert olyan ronda vagyok, hogy nekem már úgyis mindegy, érdekel a divat is, de ez a kettő nem zárja ki egymást. :)


Azért, mert valaki pesti, még nem feltétlenül ilyen. Lehet, hogy szokatlan neked a nagyvárosi nyüzsgés.

2012. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: pont úgy beszélsz, mint egy pesti :)
2012. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén tősgyökeres pestiként én a kérdezővel értek egyet. Mindenki rohan és ideges, a legtöbb fiatal kapcsolatai elég felszínesek, legyenek azok akár baráti, akár szerelmi kapcsolatok.

Az emberek egyáltalán nem figyelnek egymásra. A többségből sajnos hiányzik az udvariasság és a jómodor.

Tökéletesen példázza a helyzetet a tömegközlekedés. Nő létemre nekem kell átadnom a helyet, mikor körülöttem több életerős fiú/férfi is van; az emberek fellökik egymást, nem figyelnek a másikra. Elég borzasztó sajnos.

Tisztelet persze a kivételnek, mert azért nem mindenki bunkó, de sajnos nagyon sokan.

2012. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

A második hozzászóló pont úgy beszél, mintha tökéletes lenne. Igen ő pont olyan amilyennek mi szeretnénk az embereket látni. Erről csak annyit hogy minden érmének két oldala van.


De vonatkoztassunk el pesttől (szándékosan írom kisbetűvel.. nem tolerálom az ilyen beképzelt embereket.. de ez más tál tészta). Én kolozsváron lakok már több éve, én sem vagyok kolozsvári. És persze nekem is ez a problémám. Sajnos az emberek valóban csak színházasdit játszanak: felöltenek egy álarcot, amivel képesek "elszórakoztatni a közönséget".


Miért lettek ridegek az emberek? Az életbenmaradás és a kapzsiság miatt. Azok akiknek kezdett jól menni a soruk rákaptak a vagyon ízére és kezdték kiszipolyozni az alsóbb rétegeket. Az alsóbb réteg nem tud mit tenni ellene, igyekszik megtartani azokat a dolgokat amik vidámmá teszik. Itt jön be a konfliktus. Senki sem hajlandó eldobni a büszkeségét vagy egy keveset átadni a kényelméből valaki más kedvéért.


Ez az emberi önzőség. Nem nagyon van mit csinálni vele. Legalábbis szerintem.

2012. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lila nyuszi ***** válasza:
"Vidéken" se jobbak bár vannak helyek ahol érezhetően más a mentalitás, Szegeden, Sopronban, Győrben. Kisebb városokban meg sok a roma, nem is lenne baj csak olyan stílusok van, hogy az kritikán aluli... Aki errefelé normális az inkább átmegy Győrbe szórakozni vagy más közeli városba. Ezt tapasztalom.
2012. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert az emberiség elindult a totális káosz felé, hála a médiának, a hibás oktatási rendszernek és még sorolhatnám. Lesz itt még népirtás is, ne aggódjatok. Amúgy ja, butapest az ilyen, undorító. Beteg és befolyásolt az, aki azt a várost szépnek látja.
2012. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, Pestre gyűlik össze az ország szemetének nagy része egyetemre, kubikolni, meg csak úgy. Elég egy szutyok város, pont amiatt, hogy a vidékiek sleppje ott köt ki több, vagy kevesebb időre. Ismerkedj a pestiekkel, azok rendes emberek, csak kicsit nagy az arcuk, meg sokan közülük zakkantak. :D
2012. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hogy érted ezt h "vidékiek sleppje"? -.-"
2012. márc. 12. 14:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt állok egyedül, kilógva a sorból

Rideg arcok mindenütt, elválva a Mosolytól


Élni eme földön, sajnálom, de nem tudok

Torkomat szorító görcstől, majd meg fulladok


Megihlettél. :D


Amúgy szerintem azért, mert egyrészt zsúfolt egy város, a közlekedés mondjuk úgy eléggé stresszes, meg úgy általában a magyar életszínvonal sajnos olyan, hogy folyton stresszben tartja az embert. :(

2012. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!