Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után alakult ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után alakult ki nálatok a szerelem?

Figyelt kérdés

Most van az 1. párkapcsolatom. Nagyon szeretem a barátom, hiányzik, ha nincs velem, imádom, ha megölel, megcsókol. Szeretek vele lenni. De még nem érzem azokat a bizonyos pillangókat a hasamban, úgy tudom, h. a szerelem nem alakul ki egyszerre vki iránt. Mi még csak 2 hete vagyunk együtt, és abban a 2 hétben csak párszor találkoztunk.

Lehet, h. hülye kérdés, de eléggé tapasztalatlan vagyok még a férfiak, ill. szerelem terén.


2012. márc. 12. 08:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

kérdezd meg tőle,hogy szeret-e téged szerelemből...mert ha nem akkor 1 hónapot nem adok és vége lesz...vagy "Isteni" csoda segítségével szerelembe esel...bármi lehet még ne add fel...;)csak azért írom mert tapasztalat

18/F

2012. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

2,5-3 hónap. De mi elébb beleszerettünk egymásba és csak utána jártunk.


A jelen kor szépsége, hogy megválaszthatod kit szeress. Azzal lehetsz, akibe szerelmes vagy. Élj ezzel a lehetőséggel és ne fordulj vissza a múltba, amikor megmondták a lánynak, hogy kit kell egy életen szeretni.


Ez az első kapcsolatod. Így gondolom örültél, hogy valaki rád nézet egyáltalán. De ne legközelebb a ne véletlenre bízd a dolgot. Mert vagy megjön a szerelem vagy nem... és ha nem? Akkor mi van? Csak játszottál a sráccal?

2012. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már tini, de akkor is ez az 1. kapcsolatom. Eddig is lett volna rá lehetőségem, de talán túl válogatós voltam. A (most már) barátommal kölcsönösen nagyon tetszettünk egymásnak, mikor elhívott randizni, majd a 3. randi óta együtt vagyunk, akkor csókolt meg először. Korábban nem ismertük egymást egyébként, tehát ez nem egy régi ismeretség. Az a problémám, h. igazából nem is tudom, h. mit kellene éreznem, h. mi a szerelem. Mindenhol mást olvasok, itt a gyk-n is. Barátnőm pl. azt mondta, h. nála is szép fokozatosan alakult ki a szerelem, és több mint 1 éve együtt vannak a barátjával. Nem nagyon hiszek az első látásra szerelemben.
2012. márc. 12. 08:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt első látásra szerelem. Mikortól megpillantottam 2,5-3 hónapig kerülgettük egymást amíg nem voltam biztos benne mit érzek.

Az hogy idősebb vagy és lehetett volna... stb stb nem jelent semmit.


Én akkor is azt mondom, hogy előbb szeres bele valakibe és csak aztán járj. Mert a másik opció kikészíti mindkét felet ha nem jön be a szerelem.

2012. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké, de én a csóktól számítom az együtt járást. Annyira jó vele lenni, és 3. randin úgy voltam, h. most már igazán megcsókolhatna, már vágytam rá. És persze meg is tette. :) Tényleg nagyon szeretem, csak nem tudom, h. ez szerelem-e. Nem hiszem, h. az kialakul pár találkozó után. Na meg 1-1 találkánk sajna nem is túl hosszú ideig tart bizonyos dolgok miatt.
2012. márc. 12. 09:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap volt mire szerelmes lettem.
2012. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak egy hónap se kellett, én "csak" kb. 2,5 hónap után lettem belé szerelmes.
2012. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na, örülök, h. ilyen válaszok is érkeznek. Mármint h. hónapok alatt alakult ki nálatok, nem 1 pillanat alatt.

Persze mindenkinek köszönöm a válaszát.

2012. márc. 12. 09:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, hónapok alatt mivel jól kell ismerni hozzá a másikat. Azért nem is értem, hogy amíg ez nincs meg, addig miért vagytok együtt, dehát úgy látszik csak én akadok fent ezen... :)
2012. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már korábban is szerelmes voltam a barátomba amikor még csak baráti volt a kapcsolatunk. De úgy kb. egy hónap járás után ez az érzés csak még erősebb lett bennem, ugye más az ember valamelyest egy párkapcsolatban mint barátként :) Viszont ha vagy 2-3 hónap múlva sem leszel belé nagyon szerelmes, akkor később se leszel.
2012. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!