Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyzet nagyon speciális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet nagyon speciális, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
angliában dolgozom, beleszerettem egy mongol lányba, és 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ő is szeret. angolul beszéltünk egymással, szóval nem tudtam jól kifejezni az érzéseimet, és nagyon elhúzódott az ismerkedés, nem tudta meg, hogy szeretem. aztán egyszer valamit félreértett, és amúgy is fel akart mondani, szóval felmondott és hazament. hogyan tudom most elérni őt?
2012. márc. 11. 23:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos. A munkahelye lehet, h tudja, de biztos nem adják ki.

Ráadásul Mongóliában cirill betűkkel irnak, levelet küldeni sem egyszerű.

Odautazni meg főleg nehéz, nincs útlevelem, mert az EU-n belül elég a személyi, arra meg egy csomót kéne várni. Ráadásul baromi messze van, és nagyon drága a jegy+szállás+taxi.

De várom a további ötleteket!!!!!

2012. márc. 13. 12:25
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is a munkahelyén kezdeném. Megkeresném a munkaügyi ügyintézőt és elmondva a történetet bíznék abban, hogy kiadják az utolsó tartózkodási címét. Ezután felkeresném a címet. Ott a szomszédokat megkérdezném, hogy tudják-e esetleg a kinti címét. Csak kapott levelet vagy hasonlót. Ha volt a lakhelyén számítógép és használta, azt is érdemes lenne megnézni. Aztán ha van ismerős reptéren, meg lehet nézni a járatokat és az utaslistát. Az útlevelél adatokat rögzítik. Na jó ez utóbbi már nagyon filmbe illő... :)
2012. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket.

ez az egész filmbe illő szerintem. remélem, happy-end lesz.

de nagyon nehéz.

az itteni levelekbe csak az itteni cimet irják sajnos.

nincs ismerősöm reptéren.

bármilyen őrölt ötlet jöhet, ezek is majdnem jók voltak!

2012. márc. 13. 12:41
 14/16 anonim válasza:

Utazási iroda!:)


23/F

2012. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Utazási iroda nem hiszem, hogy kiadja a személyes adatait. Vagy mire gondoltál?


Várom a további ötleteket...

2012. márc. 13. 18:12
 16/16 anonim válasza:
Utazz el és keresd meg, így értettem:D
2012. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!