Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyzet nagyon speciális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet nagyon speciális, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
angliában dolgozom, beleszerettem egy mongol lányba, és 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ő is szeret. angolul beszéltünk egymással, szóval nem tudtam jól kifejezni az érzéseimet, és nagyon elhúzódott az ismerkedés, nem tudta meg, hogy szeretem. aztán egyszer valamit félreértett, és amúgy is fel akart mondani, szóval felmondott és hazament. hogyan tudom most elérni őt?
2012. márc. 11. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nyomozó!

csináld azt mint Colin Firth amikor a nem tudom milyen származású csaj után ment az Igazából szerelem c. filmben :D

2012. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ez cinkes...:/ Keresd meg a munkatársait, más barátait is, talán tud valaki adni elérhetőséget hozzá, e-mailcím, skype, levelezési cím.
2012. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
facebook, e-mail? ha egyik sem, akkor a volt munkahelyén talán érdeklődhetsz. de most nem azért, de ha szeretne, egy kis félreértés miatt nem ment volna haza, plusz ha haza is kellett volna mennie, akkor is megadta volna az elérhetőségét, nem?
2012. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

sajnos Mongóliában keveseknek van internetük, facebook-on sem találtam meg, meg ha a telszáma meglenne, azt sem hiszem, h tudja ott használni.



3.-nak: igazából szeretném azt gondolni, hogy nem szeretett, mert kevésbé fájna. de ő egy nagyon félénk lány volt. vagy ha nagyon félénk és azt hiszi, hogy én nem szeretem akkor is odajött volna hozzám és megadta volna az elérhetőségét?

2012. márc. 11. 23:48
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!


- Csak jóban volt pár emberrel, kérdezd meg tudják-e a számát?


- A munkahely tuti tudja, kérdés mivel tudod elérni, hogy meg is adják?


- Ha nem marad más, elmennék oda, ahol élt, és megkérdezném vagy a főbérlőt, vagy az ott maradt albérlő társait.


Ami tuti, hogy a munkahely tudta, érd el, hogy megkapd!


23/N

2012. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

11:44-es vagyok, eszembe jutott pár őrültség még:


Neten rendelj telefonkönyvet, ami országos (Mongólia)

A nevét csak tudtad. Némi idődbe és pénzedbe fog kerülni, de így ha felhívod és kérdzősködsz talán rá találsz.


VAGY


Neten keress mongóliában lakó személyt, aki rugalmas és bele menne aba, hogy segítsen neked megtalálni.


23/N

2012. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A helyesírásért bocs, most látom kimaradt betű :)


23/N

2012. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

23/N


köszi a választ, én is ezekre gondoltam.


ezeken kivül azt hiszem már csak reménykedni tudok, de kicsi az esély :(

2012. márc. 13. 11:50
 9/16 A kérdező kommentje:

jók az ötleteid, köszi.

megpróbálok mindent.

2012. márc. 13. 11:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Na hajrá akkor, ne add fel!


Nem tudod Mongóliában hol élt? Sokat segítene.


23/N

2012. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!