Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kifogják tudni mutatni a...

Kifogják tudni mutatni a cigizést a tüdőszűrésen? Tudom volt ilyen kérdés de speciális helyzet olvasd el lentebb a történetet

Figyelt kérdés
Nos nagyon elszórtan hónaponta régebben cigiztem de csak bond meg pall mall semi erős és be is fejeztem csak két hónapja buli volt és hát ott is szívtam de azóta nem .A lényeg hogy feltettem itt egy kérdést hogy vér volt aköpésemben .Elmentem ma a dokihoz aki elküldött vérvételre meg tüdőszűrésre ami nagyon gáz .Anyámék megtudnák megölnének (nem dramatizálom túl ez így van).Végülis ez a vérköpés nem garat probléma és nem is gyomorfekély .Tehát nem tudom mit vizsgálnak de kimutatják e hogy két hnapja szívtam cigit vagy hogy életemben e.
2009. aug. 18. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
a válasz tömören:nem. ha dohányoznál husz éve,látnák hogy szürke a tüdőd,és nincs jo állapotban,de sok nagyvárosi embernek is ilyen lesz öregkorára. De ehhez erős dohányzás kell évekig.
2009. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vért nem a cigi miatt köptél. A cigi olyasmi hatással van a tüdődre, mint a belváros levegője, csak intenzívebben. A doki csak onnan tudhatja meg, hogy cigiztél, ah elmondod neki, de még onnantól is köti az orvosi titoktartás.
2009. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja de én még 15/f vagyok és 18 év alatt hioába kötio a titok tartás el kell mesélnie a szüleimnek
2009. aug. 19. 00:25
 4/4 anonim ***** válasza:

A mellkas röntgenen nincsen semmilyen olyan eltérés ami egyértelműen a dohányzástól lenne.


Ha elmondod az orvosnak , hogy dohányoztál akkor neki viszont el kell mondani a szüleidnek.


orvos

2009. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!