Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tartsak ki?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a barátommal, de nem tudom hogyan viseljem el a dolgokat már...

nagyon jol megvagyunk,szeretjük egymást.minden jól müködik, de a kezdetektöl nem mehetek hozzájuk mert az anyja féltékeny rám,nem újdonság az anyós story. ö jelenleg dolgozik 2 müszakban, emellett egyetemre jár-idén végez, van egy saját kis vállalkozása,és persze otthon is segítenie kell,mivel földjeik vannak,muszáj míg otthon lakik.

nagyon keveset vagyunk együtt,mert vagy elkerüljük egymást,vagy tanul,vagy dolgozik,vagy mindig van vmi... szóval leginkább csak szombat du-tól hajnalig lehetünk együtt,nem is alszik nálam,mivel náluk olyat nem lehet,mert akkor repül az illetö a házból.majd csak ha eljegyzés volt... szóval már nagyon nehezen bírom.

sok konfliktusunk van emiatt,belátom,nem tehet róla,hogy ilyen az élete,meg az anyja,és mindig mondja,amit be is látok,hogy vele semmi bajom-csak a körülményekkel...de most a családját nem tudja megtagadni... de amíg ott él,ami diplomáig biztosan ugy lesz,addig nem tudok mit tenni. ö is szeretne kitörni abból az egészböl,nyomasztja,de már a finish-ben van,nemsoká államvizsga,és akkor azt reméljük minden megváltozik....

csak rossz,hogy nem alszunk együtt ennyi idö után.

nem egyszer szakítottam vele ezek miatt,de köztünk minden jó... és vele akarok lenni,élni,tervezni,meg persze ö is így érez. de nem akarom,hogy ez a sok vita rámenjen a kapcsolatunkra. szóval összegezve,még úgy egy félévig tartana ez a helyzet.



2012. márc. 11. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem már megválaszoltad magadnak a kérdést amikor ezeket leírtad,tarts ki öreg(Y):D!
2012. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, tarts ki! Annyit ki fogsz bírni. ;) Örülj annak, hogy van neked. Ritkán találja meg nagyon az embert igaz érzelem.. Sok boldogságot!
2012. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok... az lemaradt, hogy az az egy nap úgyis pótol a másik 6ért. :) Kitartás!
2012. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,jól esik,hogy így ismeretlenül is ilyen kedves szavaitok vannak hozzám. :)
2012. márc. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!