Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem!! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem!! Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomból de nem tudom , hogy mit tegyek.Régebben jártunk de 3 napot csak összesen .Még esélyts se adtunk egymásnak.Azóta hol azt mondja nekem , hogy cuppanjak rá hol azt , hogy : " De csúnya vagy , de csúnya vagy ,,De én szretem.De hol a suli KURVÁJA hol a

a többi csinos lány áll közöttünk mert mindig megkéri valamelyiket , hogy járjanak .A múltkor meg egy osztálytársam azt mondta , hogy :

" Te mit akarsz , ----- tól ( nevét mondta)?Ugye tudod , hogy nem irányíthatod az érzéseit.

És amikor multkor jártunk amikor szakítottunk azt mondta , hogy : Úgyis csak azért jártam veled , hogy legyen csajom az osztályban.


SZÓVAL MIT TEGYEK ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


2012. márc. 11. 17:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

aMÚGY TELJESEN IGAZAD VAN ÉS ÚGY ÉRTETTEM , HOGY a suliban látom ha megin azt a ku rva Fannit simogatja

innét tudnám , hogy hy megcsal

2012. márc. 11. 18:32
 12/16 anonim ***** válasza:
De úgyis meg fog csalni, nem? Az ilyen ember?
2012. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
amúgy meg hol keressek magamnak pasit mert itt szoktam ismerkedni meg mén más oldalakon de mindig olyat találok aki messze lakik pl : budapesten és 16-18 éves
2012. márc. 11. 18:35
 14/16 A kérdező kommentje:

amúgy meg igazad van .

De!

Én vagyok az osztályban a legerősebb lány de akkor is kell egy fiú aki támaszt nyújt és akitől szeretetet kapok

2012. márc. 11. 18:37
 15/16 anonim ***** válasza:
Olvass sokat, oldj meg matematika példákat és járj nyitott szemmel a világban. Úgy sokat tanulhatsz, márpedig ahogy elnézem az írásaidat az rád fér. Tudom, hogy a nulláról indulsz, de azért kitartást!
2012. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát se az olvasással se a matematikával nem lesz baj mert:

Az utóbbi 1-2 hónabban 4 - 6 könyvet kiolvastam , matematikából meg folyamatosan versenyzek.

2012. márc. 12. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!