Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem!! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem!! Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomból de nem tudom , hogy mit tegyek.Régebben jártunk de 3 napot csak összesen .Még esélyts se adtunk egymásnak.Azóta hol azt mondja nekem , hogy cuppanjak rá hol azt , hogy : " De csúnya vagy , de csúnya vagy ,,De én szretem.De hol a suli KURVÁJA hol a

a többi csinos lány áll közöttünk mert mindig megkéri valamelyiket , hogy járjanak .A múltkor meg egy osztálytársam azt mondta , hogy :

" Te mit akarsz , ----- tól ( nevét mondta)?Ugye tudod , hogy nem irányíthatod az érzéseit.

És amikor multkor jártunk amikor szakítottunk azt mondta , hogy : Úgyis csak azért jártam veled , hogy legyen csajom az osztályban.


SZÓVAL MIT TEGYEK ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


2012. márc. 11. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csinálj magadból hülyét xDD És alázd meg magad.
2012. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmit. Felejtsd el, mert nem érdemli meg, hogy szeressék. Nagyon gyerek még, azt se tudja mit akar.
2012. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Verd ki ezt a papucsot a fejedből és válassz engem! :-D
2012. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ez egy barom. hagyd békén, és keress egy normális fiút. Am meg szerintem nem jó osztálytárssal kezdeni, pont az ilyen feszengések miatt...
2012. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért csináljak magaból hülyét kedves id ióta 1 válaszoló
2012. márc. 11. 18:24
 6/16 A kérdező kommentje:
3. válaszoló hány éves vagy ?
2012. márc. 11. 18:25
 7/16 A kérdező kommentje:

4. válaszoló én meg pont azért választanék az osztályomból

mert minden nap találkoznánk és és biztosan tudnám , hogy nem csal meg

2012. márc. 11. 18:27
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért? Nem egy rongyot akarsz csinálni magadból?

Ne legyél már ennyire naív...Tényleg ez a f..sz kell neked?

Mert akoor hajrá, csinálj magadból idiótát.

2012. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A másik dolog meg az, hogy két lábbal rúgnálak ki, ha úgy aakrnál abban biztos lenni, hogy nem csallak meg, hogy magadhoz láncolsz és elnyomsz.
2012. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

amúgy azért nem akarok másik fiút keresni mert má egyszer voltam szerelmes egy másik oszt társmba

de azt is elcsábította az a kis K U R V A és tavaly át ment egy másik suliba

2012. márc. 11. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!