Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve vagyok együtt.

Van egy csaj haverja aki állandóan irogat neki meg hivogatja meg úgy adja elő magát mintha Ő lenne a barátnője!

Tegnap bulizni voltunk és a csaj a fülem hallatára kereste a barátomat.

Én nem bírtam tűrtőztetni magam és közöltem vele,hogy ne keresse amíg én nem keresem mert nem Ő a barátnője.

Erre a csaj azonnal rohant a barátomhoz bemártani,hogy én milyen bunkó voltam stb stb...

Persze mi meg egyből összevesztünk mert,hogy én ne osszam ki a haverjait,hogy mikor keresik őt,hogy hol van?

Egyszerűen már elegem van a csajból....annyira tapad meg előadja magát!

Szerintetek is hiba volt beszélnem a csajjal?


2012. márc. 11. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem az volt hiba, hogy beszéltél a csajjal, hanem, hogy a nem megfelelő témáról.


Legközelebb egy édeshármast beszélj le a csajjal, hidd el, boldog lesz a barátod.

2012. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viccet félre téve: Te is, meg a csaj is túlreagáljátok.
2012. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet (a barátomra egy közös ismerősünk nyomul, de neki is van barátja, csak féltékennyé akarja tenni). Szerintem az csak ront a helyzeten, ha te osztod ki a csajt, mert akkor te vagy az ingerlékeny féltékenykedő barátnő és minimum a képedbe röhög. Én úgy oldottam meg, hogy egy beszélgetés során őszintén elmondtam a kedvesemnek, hogy nagyon zavar ahogy a csaj viselkedik és ő ezt megértette. Legközelebb pedig amikor tette volna neki magát a csaj egyszerűen kifejezte a nemtetszését és a lány lekopott. Szerintem fölösleges többfelvonásos drámát csinálnod ebből, elég ha a barátod viselkedéséből látja a csaj, hogy neki semmi keresni valója a közelében. Ergo a barátodnak kell úgy kezelni a helyzetet, hogy ne legyen okod féltékenynek lenni.
2012. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta ment ez és belefáradtam.Mondtam a barátomnak,hogy ez engem zavar de el lett annyival intézve,hogy Ő tudja,hogy nem akar a csaj tőle semmit és csak jóban vannak....
2012. márc. 11. 14:22
 5/5 anonim válasza:
Na jó, de itt most nem arról van szó, hogy a barátod mit tud hanem , hogy te mit tapasztalsz és hogy neked valami nagyon rosszul esik. Ezt kell megértenie, meg azt, hogy a te szemszögedből hogyan is néz ki ez az egész. Szerintem, ha megpróbálja a te helyzetebe képzelni magát akkor menni fog neki...vagy legalábbis mennie kéne...
2012. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!