Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáztam, vagy túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Egy fiú barátommal hülyéskedtünk, megdobtam hógógolyóval, erre ő egy jó nagy adag havat belepakolt a sapkámba, aztán a fejembe húztam. Amikor éppen próbáltam megszabadítani a cuccaimat a hótól mondtam neki, hogy "utállak", lényegében így váltunk el, hogy ezért még megfizetsz. De nem mondtam gonoszan... Ő pedig nem az a 'magára vesz mindent' fajta. e azért az 'utállak'-ra kaptam egy 'miéért?'-et... Mégis bánt... Persze ha holnap látom, és megint tök jól el tuunk hülyéskeni, akkor nem lesz gond. Most viszont mégis bánt. Soha senkinek nem mondtam még, hogy utálom. És nem is terveztem. Ez sem volt komoly... Szerintetek megbántottam? Vagy csak nekem van lelkiismeret furdalásom a semmiért? Ő is mondta már nekem félvállról, hogy utál. Amikor véletlenül levertem a házidolgozatát, aztán rakosgathatta sorba az oldalakat... Csak én reagálom túl, ugye? Minden esetre ezt most jó volt leírni. Ti hogy vagytok az 'utállak' szó használatát illetően?
2012. febr. 20. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*ő húzta a fejembe a sapkát
2012. febr. 20. 20:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon túlreagálod. Aranyosak ezek az egymást húzások, mókázások. Ne lihegd túl, holnap ugyanúgy menj oda hozzá, nem lesz semmi gond. Ha meg mégis megsértődött, akkor kérj bocsánatot.
2012. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mond meg neki nem komolyan gondoltad... ha meg nem érti meg, nem érdemli meg hogy járjatok!
2012. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. XD nem is járnak:)
2012. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én még tökön is rúgtam volna, vizes fejjel könnyen meg lehet fázni.. jó dolog a hóban játszani de tudni kell h hol a határ.. :)
2012. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!