Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről, túlreagál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, túlreagálom? A barátom nélkülem ment buliba és buli után csaj (haveroknál) alszik.

Figyelt kérdés

Mondtam neki h menjen nyugodtan de vagy ne igyon semmit és akkor buli után jöhet hozzám aludni vagy ha iszik oldja meg hogyan megy haza. Mert én nem akarom így hajnalban a részeg fejét nézegetni,meg másnaposan kerülgetni őt a szobámban,meg odafigyelni h tudjunk pihenni stb... mivel én nem mentem ma buliba.

Most olvastam az sms-t h lassan vége a bulinak és ott alszik a csaj haverjainál mert ők közel laknak a bulihoz. Ő meg csak 6kor tudna legkésőbb hazamenni,mert akkor megy az első busz neki haza. Nem írtam neki vissza neki semmit,mert akkor meg neki áll mondogatni h mert én milyen szemét vagyok h nem engedem h nálam aludjon. Pedig direkt megbeszéltük h én nem megyek buliba nincs kedvem,ergo nem akarom az ő részeg másnapos fejét kerülgetni a szobámba,meg kedvére tenni h nem kapcsolom be tv-t-mert ő úgy nem tud aludni,stb... Meg neki állna mondogatni h a csajok csak barátok,meg hisz én is ismerem őket. Ja,látásból. meg annyit tudok róluk h az egyik akinek most van barátja kb egy hete,azt mikor még mi nem voltunk együtt egy buli alkalmával mikor ott aludt megujazta,a másik meg mikor be van piálva a barátom facebook képeit nézegeti és simogatja a monitort. Ezt ő maga mondta.

Ki vagyok akadva. ha elvárom h haza menjen akár reggel 6kor akkor én vagyok a rossz,ha nem jöhet hozzám én vagyok a rossz,ha a csajokhoz megy én vagyok a rossz.

Szakítani fogok vele ha kjózanodik és tudok vele beszélni. csak kiváncsi vagyok mások véleményére h én reagálom e tul az egészet.

20/L és a barátom is ennyi idős


2012. jan. 22. 03:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Tedd meg a srácért, hogy szakítasz vele. Amit ide leírtál, egyértelműen kiderül, hogy te alkalmatlan vagy az együttélésre.
2012. jan. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

El kellene döntened, hogy mit akarsz. Nem akartál elmenni a buliba, ahová - gondolom én - mehettél volna, őt "elengedted", de feltételeket szabtál (igyál, de akkor ..., ne igyál és akkor...), mert nem akartad őt nézni, kerülegetni másnaposan. Megértette, az egyik barátjánál alszik, amit még meg is írt neked, de ez sem jó neked, mert a barátok lányok, akikről tudni vélsz valami kósza hírt.

Hogy túlspilázod-e az nem kérdés szerintem, egyáltalában azt sem tudod eldönteni, hogy mit is szeretnél és ez a baj.

Te mit tettél volna a helyében? Hol aludnál, hova mennél, mit csinálnál, hogy megfelelj az ő elvárásainak?

2012. jan. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat egyik alapja a bizalom,de nálad úgy látom ez nincs meg.Éretlenül viselkedsz.Szerencsétlen gyerekről olyant írsz,hogy a "részeg pofáját".Nagyon dúlhat a szerelem,ha ilyent irsz.Miután Te feltételeket szabtál neki,szerintem a fiú korrektül járt el,megírta smsben is,hogy hol alszik.Te pedig kiakadtál,féltékeny vagy és nem tudsz aludni.Megérdemled,mert egy unott,fásult csaj lehetsz,aki irányítani akarja a párját,mint egy marionett bábut.Szóval,túl reagálod ezt az egészet,és hidd el sokkal jobb lesz,ha szakítasz a fiúval.Bár úgy gondolom,hogy ezért a hisztidért (mert ez az),ő rak Téged lapátra,talán a két lány felnyitja a szemét,és ezért csak magadat hibáztathatod.
2012. jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
* jav: "részeg fejét". De ez nem változtat a többin.
2012. jan. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, micsoda hisztérika vagy. El tudom képzelni, hogy valaki egy buli után annyira hulla (nem is kell talaj részegnek lenni), hogy nincs kedve tömegközlekedni, ráadásul most már hétfő reggel van, ami tömeget is jelent. Kipiheni magát, aztán majd akkor hazamegy, volt már velem is, hogy egy egész éjszakás kintlét (és itt nem folyamatos táncolásra kell gondolni) után teljesen kimerült voltam, azt sem tudom, hogy vergődtünk haza.

Másrészt mit duzzogsz azon, hogy másnapos lesz? Nagyon dúlhat a szerelem köztetek, de tényleg.


Egyébként az én közelebbi baráti társaságomban vannak fiúk is, lányok is vegyesen, akármennyire hihetetlen, lehetséges. Eredetileg 2 pár volt a társaságban, de mi is és a másik pár is szakított már, de a társaság együtt maradt. Viszont ha az új párom kiakadna, hogy miért vagyok még mindig jóban ezzel a társasággal és az exemmel, én tuti nem küldeném el a francba a barátaimat.

2012. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
de nyomi vagy. Nem akarod kerülgetni? A párod nem? Ha együtt élnétek? Mondjuk beteg lenne és neked alkalmaszkodni kéne h nem lesed a tvt? Kivágnád? 20 évesen nagyon gyerekesen gondolkodsz. Jah inkább szakíts. Az a megoldás. Bizalom nyista. Számítani látom rád amúgy sem lehetne. Jót teszel vele a srácnak ha elhagyod.
2012. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

De egy hisztis liba vagy!


Nem mész bulizni, mert nincs kedved, ez okés. De hogy feltételeket szabsz neki, meg nincs kedved kerülgetni a részeg másnapos fejét, ez gáz. Nagyon nagy szerelemre vall.


Szakíts is vele, a srác érdekében mindenképp, jobb lesz neki nélküled, te pedig elgondolkozhatsz a kapcsolatokról.

2012. jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Én azt vallom hogy vagy együtt bulizok a párommal, vagy nincs buli egyikünknek se. A bizalom meg egy elcsépelt szó, bulikban részegen bizony csoda dolgok történnek, sajnálatos tapasztalat. Valószínűleg, úgy 99% hogy rámozdul a csajszira.
2012. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagyon ellenezted a csajoknál alvást azt kellett volna mondanod, hogy menjen oda hozzád... Én párom is épp tegnap volt bulizni (megjegyzem nálunk ilyen 2 évente ha egy alkalom van, hogy külön megyünk), ivott valamennyit, írt mikor megy haza, és mikor hazaért, írt smst, hogy minden oké, megy aludni... viszont HA lányoknál akart volna aludni, én is leordítottam volna a fejét, de neki valamiért ez sose lenne opció.. vagy nálam, vagy otthon.

Mi 18 és 19 évesek vagyunk.

2012. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Igen, te vagy a rossz, se leviselni nem akarod a barátodat, se tekintettel lenni rá, se azt nem akarod, hogy máshol legyen.

Ha otthagy, akkor igencsak érthetö, mert te teljesen alkalmatlan vagy párkapcsoltra, ugyanis annak bizalomról meg önzetlenségröl kellene szólnia, nem arról, hogy NEKED minden jó legyen, a másik meg örüljön, hogy nem rugod ki. (Habár az is csak megváltás lenne a srácnak.)

2012. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!