Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről, túlreagál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, túlreagálom? A barátom nélkülem ment buliba és buli után csaj (haveroknál) alszik.

Figyelt kérdés

Mondtam neki h menjen nyugodtan de vagy ne igyon semmit és akkor buli után jöhet hozzám aludni vagy ha iszik oldja meg hogyan megy haza. Mert én nem akarom így hajnalban a részeg fejét nézegetni,meg másnaposan kerülgetni őt a szobámban,meg odafigyelni h tudjunk pihenni stb... mivel én nem mentem ma buliba.

Most olvastam az sms-t h lassan vége a bulinak és ott alszik a csaj haverjainál mert ők közel laknak a bulihoz. Ő meg csak 6kor tudna legkésőbb hazamenni,mert akkor megy az első busz neki haza. Nem írtam neki vissza neki semmit,mert akkor meg neki áll mondogatni h mert én milyen szemét vagyok h nem engedem h nálam aludjon. Pedig direkt megbeszéltük h én nem megyek buliba nincs kedvem,ergo nem akarom az ő részeg másnapos fejét kerülgetni a szobámba,meg kedvére tenni h nem kapcsolom be tv-t-mert ő úgy nem tud aludni,stb... Meg neki állna mondogatni h a csajok csak barátok,meg hisz én is ismerem őket. Ja,látásból. meg annyit tudok róluk h az egyik akinek most van barátja kb egy hete,azt mikor még mi nem voltunk együtt egy buli alkalmával mikor ott aludt megujazta,a másik meg mikor be van piálva a barátom facebook képeit nézegeti és simogatja a monitort. Ezt ő maga mondta.

Ki vagyok akadva. ha elvárom h haza menjen akár reggel 6kor akkor én vagyok a rossz,ha nem jöhet hozzám én vagyok a rossz,ha a csajokhoz megy én vagyok a rossz.

Szakítani fogok vele ha kjózanodik és tudok vele beszélni. csak kiváncsi vagyok mások véleményére h én reagálom e tul az egészet.

20/L és a barátom is ennyi idős


2012. jan. 22. 03:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

ez a bizalom duma olyan unalmas

aztán meg,ha átver bas zhatod a belé vetett bizalmadat

2012. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Tipikus hisztis liba,semmi nem jóneki.

Ha a srácnak van egy kis esze,akkor menekül.

2012. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Hm... ugy látszik én vagyok a rossz...

Nekem ez nem fér bele abba h párkapcsolat. Akkor elvárom hogy ne aludjon ott más csajoknál. Főleg ugyh az egyiknek nyiltan tetszik is ezt ő is tudja! Ha kicsit is szeretne és tisztelne akkor hazament volna. Szerintem.


Én is voltam már nélküle buliba,és volt h csak fél8kor tudtam hazamenni. Nekem is egyszerübb lett volna ott aludnom a pasi haverjaimnál mert azok ott laktak a buli közelében. De ennek a barátom nem örült volna. Még egyszer beszélgettünk is róla h milyen izé,h az egyik barátnőmnek van pasija és mikor elmentünk bulizni akkor ő reggel nem jött haza,hanem ott aludt egyik srác barátunknál. És mondta h ha én csinálnék ilyet akkor tuti szakítás lenne,és én erre mondtam h detto. Ezt azért nem türöm el.

2012. jan. 22. 10:24
 14/29 anonim ***** válasza:

"Ha kicsit is szeretne és tisztelne akkor hazament volna"

Ha kicsit is szeretnéd és tisztelnéd, akkor simán mehetett volna hozzád...elég szánalmas vagy és antiszociális, hogy a SAJÁT PÁROD nyűg neked, mikor nem a legjobb formájában van. Én azt tanácsolom, hogy bulizz, ismerkedj, de pár évig még ne kezdj kapcsolatba, várd meg míg kicsit nő az értelmi intelligenciád...mert most a béka feneke alatt van.

Neked még nem való kapcsolat, ne erőltesd!

23N

2012. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

értelmi helyett érzlemi intelligenciát akartam írni

23N

2012. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Ha egyedül laknék még azt mondtam volna hogy jöjjön,de nem csak én élek a lakásban. Anyukám is mit mondott volna? Hogy én nem megyek el vele bulizni és ő meg jön ide részegen. Egész délután feküdne,én még a tv-t se tudnám bekapcsolni,meg még a gépet se. Volt már ilyen h nem volt itthon senki és mondtam h jöjjön buli után,de minden zavarta h nem hagyom pihenni,stb... pedig csak tv-zni akartam vagy gépezni,de zavarta ahogy kattog a billentyű meg h hangos a tv.

Arról nem beszélve hogy tesómmal egy szobába vagyok ő is jön majd haza délután. Ezt a barátom is tudta. Hgyan hívtam volna ide h gyere ide buli után mikor olyan hisztis szokott lenni ha nem hagyják rendesen pihenni. Velem kaffogott volna,holott nem én mondtam neki h igyon.

2012. jan. 22. 10:38
 17/29 anonim ***** válasza:

elmehet a buliba,de nem ihat, nem mehet hozzád, de máshoz se menjen és egyáltalán csinálja mindíg azt amit akarsz.

Nem rossz vagy csak párkapcsolatra éretlen

2012. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok párkapcsolatra éretlen. Annyit kértem tőle hogy ha elmegy akkor ha nálam akar aludni akkor ne igyon,ha meg iszik akkor majd menjen haza. Más az ha a buli fáradalmait piheni ki,és más az ha még a piát is ki kell neki pihenni. Ilyenkor ő tök ingerlékeny. Mondtam neki h tesóm is délután már itthon lesz,és nem mondhatom neki azt h ne kapcsold be a tv-t meg ne csinálj semmi zajosat mert a barátom tegnap a buliba sokat piált.
2012. jan. 22. 10:50
 19/29 anonim ***** válasza:
Miért kéne részegen végigmennie a városon? Inkább örülj,hogy ottalhat valahol
2012. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Örülök h valahol ott alhat,de miért csajoknál? És miért ezeknél? Ezt én nem tudom elfogadni. nekem ez nem fér bele abba h kapcsolat. Én legyek rá tekintettel,de ő meg tök semmibe vesz.


Remek,és az elöbb irt facebookon egy évfolyamtársam hogy én miért nem mentem el a buliba ahol ott volt a pasim is,meg h jó volt a buli. Vicces h ez a srác jóban van a barátommal és egy busszal haza tudtak volna menni.Mert a srác is azzal a busszal jár amivel a barátom. Hát ezek után tényleg dobom. Lett volna lehetősége h vkivel ellegyen még buli után,erre inkább elmegy a csajokhoz.

2012. jan. 22. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!