Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről, túlreagál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, túlreagálom? A barátom nélkülem ment buliba és buli után csaj (haveroknál) alszik.

Figyelt kérdés

Mondtam neki h menjen nyugodtan de vagy ne igyon semmit és akkor buli után jöhet hozzám aludni vagy ha iszik oldja meg hogyan megy haza. Mert én nem akarom így hajnalban a részeg fejét nézegetni,meg másnaposan kerülgetni őt a szobámban,meg odafigyelni h tudjunk pihenni stb... mivel én nem mentem ma buliba.

Most olvastam az sms-t h lassan vége a bulinak és ott alszik a csaj haverjainál mert ők közel laknak a bulihoz. Ő meg csak 6kor tudna legkésőbb hazamenni,mert akkor megy az első busz neki haza. Nem írtam neki vissza neki semmit,mert akkor meg neki áll mondogatni h mert én milyen szemét vagyok h nem engedem h nálam aludjon. Pedig direkt megbeszéltük h én nem megyek buliba nincs kedvem,ergo nem akarom az ő részeg másnapos fejét kerülgetni a szobámba,meg kedvére tenni h nem kapcsolom be tv-t-mert ő úgy nem tud aludni,stb... Meg neki állna mondogatni h a csajok csak barátok,meg hisz én is ismerem őket. Ja,látásból. meg annyit tudok róluk h az egyik akinek most van barátja kb egy hete,azt mikor még mi nem voltunk együtt egy buli alkalmával mikor ott aludt megujazta,a másik meg mikor be van piálva a barátom facebook képeit nézegeti és simogatja a monitort. Ezt ő maga mondta.

Ki vagyok akadva. ha elvárom h haza menjen akár reggel 6kor akkor én vagyok a rossz,ha nem jöhet hozzám én vagyok a rossz,ha a csajokhoz megy én vagyok a rossz.

Szakítani fogok vele ha kjózanodik és tudok vele beszélni. csak kiváncsi vagyok mások véleményére h én reagálom e tul az egészet.

20/L és a barátom is ennyi idős


2012. jan. 22. 03:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, ha a párom más nőnél "akarna" aludni, ez nem is kétség, de magadnak kerested a bajt. Mi az, hogy "nem akarom az ő részeg másnapos fejét kerülgetni a szobámba,meg kedvére tenni h nem kapcsolom be tv-t-mert ő úgy nem tud aludni" ?? Szereted te őt egyáltalán? Elhiszem, hogy ingerlékenyebb másnaposan, de akkor is... Még is mit vársz tőle? Neked másnaposan vagy mondjuk betegen van kedved végigtántorogni a városon? Zsák a foltját...
2012. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
23N vagyok, aki nemrég írt. azt eddig egy szóval sem említetted, hogy a tesóddal egy szobában laksz. De a hozzáállásod akkor sem az igazi. Valószínűleg a pasid sem túl komoly még. Akkor lesz béke, ha együtt éltek és gyütt jártok bulizni, vagy sehogy. De ez nálatok nem biztos, hogy eljön.
2012. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 fehér gandalf ***** válasza:
én ha ittam akk fél 12kor kelek.
2012. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 fehér gandalf ***** válasza:

ennyire féltékeny vagy.

szegény barátod.

2012. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A volt barátom ki akar békülni velem. bennem még mindig ott vana tüske amiért ezt csinálta anno. Mit tanácsoltok?
2012. márc. 26. 15:49
 26/29 MarySue ***** válasza:
Most akkor végül kiraktad januárban?
2012. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Igen,miután megtudtam hogy lett volna lehetősége hogy valakivel ellegyen amig nem indul a vonat nagyon megharagudtam érte.

Viszont nekem is hiányzik,de félek hogy ezek után nem tudnék benne megbízni. Meg ő szakítás után mondogatta h neki ez h havercsajnál alszik az belefér egy kapcsolatba(ezzel védekezett mikor szakítottunk),nekem viszont nem.

2012. márc. 26. 16:03
 28/29 MarySue ***** válasza:
Most ezt könnyű mondani nekem, egy vadidegennek, de lehet jobban járnál, ha hagynád őt. Mert ha eddig is ilyen bajok voltak, ezután is összekapnátok hasonló dolgokon.
2012. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Végigolvastam most ezt a 3 oldalnyi támadást, amit "Rád mértek", és el vagyok képedve...

Ennyi embernek belefér ez egy kapcsolatba??? Nem semmi...ezért tart ott a világ, ahol tart.

Szóval, azt mondjátok, hogy semmi gond azzal, hogyha a fiú ott alszik a csaj-haverokkal, mert a barátnő egy hárpia...De hogyha a ti barátotok/barátnőtök aludna ott egy haver csajnál/fiúnál, és mondjuk valamilyen úton-módon az lenne a pletyi téma, hogy a kedves megcsalt minket, akkor mi újság van???? Megmondom én, két verzió lehetséges: vagy azt mondanátok, hogy rohadjon meg mindenki, aki ilyet mer feltételezni az imádott kedvesről, vagy felülnétek a pletykáknak, és elkezdődne egyfajta bizalmatlanság a párotok felé. Elkezdenétek zaklatni őt, hogy hol, mikor, miért, kivel, mit csinál? El lenne rontva a kapcsolat...

3 éve élek együtt a férjemmel, de soha semmilyen körülmények között nem fordulhatna elő, hogy mi akármilyen nemis havernál, hanem mondjuk barátnál/barátnőnél ott aludjunk. Mert nem, és kész!!!! Ez nem fér bele egy kapcsolatba számomra sem. De nyilván nem vagyunk egyformák, de Te, Kedves Kérdező, ne foglalkozz mások véleményével, döntsd el magad, hogy neked mi fér bele egy párkapcsolatba, és mi az, ami biztos, hogy nem.

Ez a hosszas levelezgetés arra volt jó számomra, hogy ismét szembesüljek vele: elképesztően romlott világban élünk :(

És ne, ne fogadd vissza az exedet. Gondolj bele, hogy miért szakítottatok! Különbözik az értékrend és az elképzelésetek egy párkapcsolatról. Majd idővel megtalálod azt a férfit, aki ugyanígy vagy legalábbis hasonlóképp vélekedik egy kapcsolatról, mint Te. :)


23/N

2012. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!