Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a bulin történteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a bulin történteket?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal, minden jól megy közöttünk. CSak egy lány okozott eddig bosszúságot, ugyanis a barátom régi szerelme és most szinte a legjobb barátok, ő is ott volt a szilveszteri bulin. Táncoltak, "babym"nek nevezte a párom a csajt, és én hallottam, ott táncoltam mellettük. Része volt és a csaj is, de ez nem jelent mentséget, rosszul esett.

Később jobbnak láttam kihívni és elmondani, hogy ugye tudja kinek mit mondott,meg volt róla győződve hogy semmi ilyet nem mondott, pláne nem neki. Jó. Ezután belekezdett abba, hogy ő engem feleségül fog venni, elmondta hol, mikor hogyan és ne legyek féltékeny mert velem fogja leélni az életét. Oo csak lestem nagyokat, nem mintha nem szeretném, csak sosem beszéltünk így róla, persze tudom hogy a pia közrejátszott ebben. Csak éppen sosem voltunk egy nagyon tervezgetős pár. Másnap rákérdeztem hogy emlékszik-e mit mondott nekem és a párom szerint ő csak udvarolt nekem meg honnan lehet ezt tudni előre, meg semmi sem biztos. :( Pedig annyira jól esett amiket mondott...

Nem tudtam hova tenni a történteket... Szerintetek?

22L


2012. jan. 2. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem részeg volt. Ennyi.


Talán nem abból kellene pozitív/negatív következtetéseket levonni, amit részegen csinál/mond.

2012. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég érdekes.. Én biztosan kiakadtam volna nagyon azon, hogy az exével táncol meg becézgeti, nem igazán érdekelt volna h mennyire részeg otthagytam volna a buliba és nem nagyon tudnék ezek után bízni benne... Persze az mind szép amit utána mondott neked, de lehet, hogy csak azért mondta hogy elfelejtsd amit előtte csinált...

20L

2012. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen tipikus feleséges ígérgetős dolgok általában kamunak számítanak :/
2012. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kamu, csak nem vette komolyan, te meg igen
2012. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

minek kell reszegen bulizni???

ha latod,hogy kezdtek keszen lenni,akkor le kell ulni valahova vagy hazamenni,nem feveh@nyasig bulizni,kozben ossze-vissza magyarazni...

2012. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!