Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Négy napja semmilyen formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy napja semmilyen formában nem üzent. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Részemről a vége felé közeledik a kapcsolat, ezért is szeretném megtudni, hogy jogos-e a "felháborodásom". Sokat dolgozik mostanában, és 4 napja nem hallottam semmit felőle. Még egy smst sem küldött, hogy "hé te megvagyok még"... vagy valami. Azt még hozzáfűzném, hogy pár éve együtt vagyunk már és szerinte nincs baj a kapcsolatunkkal.

Szerintetek túlreagálom?


2011. nov. 17. 22:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, és tudom, kereshetném én is, de megvan rá az okom, hogy miért ne.
2011. nov. 17. 22:22
 2/7 anonim válasza:

hááát, azért már 4 nap... egy kicsit hosszú idő. Szerintem naponta egyszer, vagy legalább minden 2. nap kellene pár szót váltani. a barátnőm naponta 20-szor hív, na az meg már nagyon sok-de ha belegondolok azért legalább naponta 1szer szeretném hallgatni, mert néha hiányzik ha nem hív.

19F

2011. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó okod van rá, a fene nagy büszkeséged? Vagy ha számodra vége a kapcsoaltnak, akkor miért érdekel? Sérti a büszkeséged? Vagy úgy vagy vele, hogy ha északi szél fúj, válsz, ha déli, akkor maradsz (értsd: pasi reagálásától függsz).
2011. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos sok szempontból függök tőle, fiatalok vagyunk és nagyon sok ideje vagyunk együtt, nehéz tőle megválnom. Nincs nagy büszkeségem, valójában az ok az, hogy azt hiszem én minden tőlem telhetőt megtettem a kapcsolatunkért, dolgoztam rajta rendesen ő meg nem, mert megszokta, hogy mindig ott vagyok neki és nem kell semmit csinálnia. Azt várom, hogy tegyen valamit (Pl. hívjon fel), hogy leszűrhessem, hogy érdeklem-e és érdemes-e még foglalkoznom vele.

Köszi, az eddigi válaszokat! :)

2011. nov. 17. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem. És mondtad már neki, hogy hívhatna téged? Azt írtad sokat dolgozik. Ha olyana munkája? Bár ez sem lehet igaz, mert a nap 24 órájában nem dolgozhat 4 napon át.


Szerintem a megjátszás helyett konkrétan ecseteld neki a bajd, ha még nem tetted meg. Ha már túl vagytok ezen egy jó párszor, akkor halott ügy sajnos.

2011. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen eset konkrétan még nem volt, de már próbáltam vele beszélni arról, hogy úgy érzem nem törődik velem eléggé. Igen, ez tényleg veszett ügy. Köszi a választ!
2011. nov. 17. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, viszont lehet van olyan magyarázata, amire nem gondolsz. Nincs ötletem, de hátha. Lehet ő is téged tesztel.
2011. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!