Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki akinek szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki akinek szintén soha nem jön össze semmilyen kapcsolat? Help!

Figyelt kérdés

Nem tudom már mit csináljak, szeretnék végre egy bartátot és rendes kapcsolatot, de akármit csinálok, semmi nem jön be...van egy fiú, aki már nagyon régóta tetszik, tőle nem tudok elvonatkoztatni mert valahogy mindig jelen van...de mellette nyitott vagyok másra is. Figyelem a többi fiút is és volt már hogy próbálkoztam is és sosem jött össze...soha, semmi...nem, nem nyomulok, csak pl. beszélgetést kezdeményeztem, ilyesmi. Mindig rosszul sül el a dolog. Ilyenkor azt hiszem, azért nem jön össze, mert igazából az a másik fiú tetszik, és vele kell összejönnöm, de vele sem jön össze már évek óta! Nem is erőltetem annyira, az idő nagy részében nincs időm ezen agyalni de mégis jelen van az életemben és sokszor eszembe jut. Nem vagyok valami szépség, de nem is olyan emberekre vágyom akik a külső alapján választanak párt, nem is ez a gond szerintem, nem tudom mi a gond...nálam csúnyább lányoknak is van barátjuk szerintem. Nem vagyok már negatív sem, igyekszem pozitívan állni mindenhez és sokat nevetni. Mégis a lányok nagy részének van barátja, vagy lehetne ha akarnának, nekem meg semmi! Komolyan, nem tudom, más ezt hogy csinálja...:S

17/L


2011. okt. 1. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

1. Tanulj meg angolul.

2. Menj ki Angliába.

3. ????

4. Profit.

2011. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Első fázis:A gatyák begyüjtése.

Második fázis:??????????????

Harmadik fázis:NYERESÉG!!

2011. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem tartod tolakodónak, írj egy privit, bár 20 éves férfi vagyok, de ettől még lehet, hogy tudok segíteni...
2011. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
aki szombat este 9 körül válaszolni fog az könnyen meglehet így van mint te :) amúgy megesik... van ilyen...
2011. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi a faxom az első két válasz? :D LOL

Amúgy vannak ilyenek sokan, nekem is csak 2 lány volt komolyabban eddig, 21 éves vagyok. :) Mindkettő 17 éves korom után, szóval ne aggódjál. :)

2011. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél olyan válogatós, és észrevennéd a kevésbé jóképű pasikat is, akkor neked is összejönne.
2011. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az első két választ én sem értem de oké..amúgy a normális válaszokat köszönöm :) ja, és éppenséggel a nem jóképű fiúkat veszem észre, mert eleve az ilyen beképzelt szépfiúk egyrészt nem is tetszenek, másrészt tudom hogy én sem nekik. szóval ez a része hülyeség!
2011. okt. 1. 21:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Nézd, 20 éves létemre első kapcsolatom negyed éve volt, nem tartott három hétig se. Mondjuk erről tudom, hogy az én hibámból történt így, és emiatt egy kicsit rosszabb érzés, mintha semmi nem lett volna.

17 évesen nem kell elkeseredned emiatt, sokminden áll még előtted.

20/F

2011. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21:02-es vagyok ismét és most offolnék: az első két válasz South Park, az alsógatya-gnómok üzleti modellje :)
2011. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött még össze semmi, bárhol vagyok soha nem beszélgetnek velem a lányok:(

21f

2011. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!