Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki akinek szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki akinek szintén soha nem jön össze semmilyen kapcsolat? Help!

Figyelt kérdés

Nem tudom már mit csináljak, szeretnék végre egy bartátot és rendes kapcsolatot, de akármit csinálok, semmi nem jön be...van egy fiú, aki már nagyon régóta tetszik, tőle nem tudok elvonatkoztatni mert valahogy mindig jelen van...de mellette nyitott vagyok másra is. Figyelem a többi fiút is és volt már hogy próbálkoztam is és sosem jött össze...soha, semmi...nem, nem nyomulok, csak pl. beszélgetést kezdeményeztem, ilyesmi. Mindig rosszul sül el a dolog. Ilyenkor azt hiszem, azért nem jön össze, mert igazából az a másik fiú tetszik, és vele kell összejönnöm, de vele sem jön össze már évek óta! Nem is erőltetem annyira, az idő nagy részében nincs időm ezen agyalni de mégis jelen van az életemben és sokszor eszembe jut. Nem vagyok valami szépség, de nem is olyan emberekre vágyom akik a külső alapján választanak párt, nem is ez a gond szerintem, nem tudom mi a gond...nálam csúnyább lányoknak is van barátjuk szerintem. Nem vagyok már negatív sem, igyekszem pozitívan állni mindenhez és sokat nevetni. Mégis a lányok nagy részének van barátja, vagy lehetne ha akarnának, nekem meg semmi! Komolyan, nem tudom, más ezt hogy csinálja...:S

17/L


2011. okt. 1. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok én is..Nem tudom,hogy nekem miért ez jut mindig. De fel a fejjel,menni fog! Lehet mikor nem számítasz rá akkor jön el a nagy szerelem!:)


21/f szívesen beszélgetnék veled..:)



16/L

2011. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül csajszi, de nekem ez nem csak a szerelmi életbe van így, hanem minden téren. Bármibe belekezdek az tönkre megy, de már megszoktam. Belenyugodni nem nyugodtam bele, de egyenlőre várok arra, hogy megtaláljon a szerelem.

Drukkolok.

L

2011. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, és nekem sem volt semmi kapcsolatom pedig voltak próbálkozások, ha eszembe jut ez a helyzet kicsit depresszióba zuhanok, de próbálok nem erre gondolni előbb utóbb lesz valami


F

2011. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 17 éves koromig wow-függő voltam, aztán depressziós, közben anime-függő, nyár elején elkezdtem a személyiségfejlesztést, és elég jó úton haladok, oszt társaim már nem tudják szétrombolni azt az önbecsülést köcsögségükkel amit felépítettem, mert tudom hogy működik a tudatalatti.


Ma már sokszor járok el hétvégén ide-oda új haverokkal akik nem bunkók, pénteken mondjuk Rockyba voltam először (disco) bár nem csajoztam mert ott nagyok az igények, csak tapasztalt alfáknak van esélye, de a feeling megvolt:D. De majd találok vkit, azóta egy nem túl szép lánnyal smároltam egyet részegen, Jól esett az önbizalmamnak hogy volt egy sikerem mindenesetre.

Most lettem 18 éves.

2011. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak hogy ne lógjak ki a sorból...Nekem sem jött még össze soha semmi. Egyszerűen csak azért, mert félek...Félek attól, hogy megérintsen egy lány, vagy hogy elcsattanjon az első csók. Pedig lehet, hogy ez át is lendítene a holtponton...

21/f

2011. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!