Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egyre több az olyan húsz éven felüli fiú akinek még sosem volt nővel semmilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
Faterommal beszéltem erről nemrég, és ő azt mondta, hogy amikor ők voltak fiatalok már szinte egy 20-25 éves fiú se volt akinek sosem volt még párkapcsolata.
2011. nov. 11. 20:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
A Zinternet az oka ennek.
2011. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Szilvásbukta nagyon tévedsz:) És akinek nincs internetje az már nem szűz?XD Szerintem azért, mert nehéz komoly lányt találni és ugye vénekkel nem fog egy fiatal se randizni. A mai tini lányok meg össze-vissza........ Na ezért!
2011. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlenül baj.

A lányoknál is van ilyen. Sok huszonévesek későn érő típus, ez szerintem egyénfüggő.

Néhány tini beelőzött minket.

Ez egyébként szerintem olyan, hogy ha akarta volna, akkor már mindenkinek lehetett volna kapcsolata, de nem úgy alakult és nem egyéjszakás kaland volt a cél.

2011. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden lánynak a külső számít, így a jóképű fiúk végigkefélnek mindenkit, az átlagosak egy kis szerencsével 20 év körül elvesztik a szüzességüket, a csúnyák meg örülhetnek, ha valaha szereznek egy bnőt.
2011. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos a 10 pontos pasiknak is rengetegszer meg kell szenvedniük egy 10 pontos csajért.
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
ez egy komplex dolog hogy így alakul
2011. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert sok a hülye p*csa és személy szerint nekem ezért nincs kedvem barátnőt szerezni.Majd ha nem lesz ennyi r*banc akkor szerzek barátnőt.Ha meg nem jön össze akkor na bumm szűzen fogok megdögleni.


20/F

2011. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

hála a nyugati agymosásnak, a reklámoknak már minden nő tökéletes férfit szeretne, sokaknak nincs esélye.

a nők egyre bunkóbbak a fiatal srácok pedig tele vannak gátlással.

2011. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Me' nem elég előnyös a fa.szbúk profilképük, nincs kint autó, korzikai nyaralás, meg húszezresek kilószámra, azé'...


Azért, mert a mai fiatalok egyáltalán nem tudnak ismerkedni, a srácok töketlenek, és pont ugyanolyan válogatósak, mint a csajok.


Apád korában azért nem volt ilyen, mert mindenki a magához illő párt kereste meg, oda mert menni, és nem a neten böködte, utána meg nem a GYK-n tirpódott, hogy akkor most bejön neki?!

Ma fogja magát a közepes csávó, böködi a fa.szbúkon a tíz pontos bulákat, és siránkozik, hogy nincs nője. Az utcára ki nem tenné a lábát, a gép előtt ülve ma már mindent el lehet intézni, még a recskázást is.


A közepes csajok meg böködik a tíz pontos pasikat, és azon kapálóznak, hagyják-e magukat megfektetni az első randin, ami sose következik be, mert a srác még épp a jó csajokat varrja végig. Mire sorra kerülnek, tripperes lesz meg impotens.


De egy közepes pasinak meg egy közepes csajnak eszébe nem jutna egymást böködni, mert (tudja a franc) kicsi a melle, duci, szőrös a lába, kócos, csóró, nincsenek menő cuccai, pattanásos, vagy a radai rosseb tudja.


Azt fel se merem vetni, hogy faterod korában még IRL röffentek össze a fiatalok, ahol volt lehetőségük megismerni a másikat, és simán kiderült a közepes srácokról, hogy pl. remekül zenélnek, jól táncolnak, és viccesek, a közepes csajokról, hogy nagydumások, kedvesek, és vadvirág illatuk van, ami általában elég is szokott lenni egy bátortalan kísérlethez, hogy randira hívják egymást.

2011. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is a testkultusz az oka. A nőknél az alapvető elvárások a külsővel kezdődnek, és ha úgy már átment a rostán, (legyen jóképű, meg jóseggű!!) akkor nézik csak (valamennyire) hogy milyen a fószer amúgy. Erre még jön az, hogy legyen jómódú és egy humorista.

Mind egy ún. "jópasit" akar, még a csúnyábbak is. Nincs semmi önkritikájuk ilyen szempontból. Ez pont olyan, mintha minden férfi bombázót akarna - de ez ugye nem így van. Mi nem válogatunk annyira, inkább az a fontos, hogy kedves legyen. Elég, ha csak helyes és jól érezzük magunkat vele.

2011. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!