Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egyre több az olyan húsz éven felüli fiú akinek még sosem volt nővel semmilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
Faterommal beszéltem erről nemrég, és ő azt mondta, hogy amikor ők voltak fiatalok már szinte egy 20-25 éves fiú se volt akinek sosem volt még párkapcsolata.
2011. nov. 11. 20:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Na jól van már, a kockulás már nagyon old school dolog. Basszus én a munkahelyemen is a kigyúrt srác aki mesélte HOGY ELJEGYEZTE a barátnőjét, és még fotót is mutatott, máskor meg arról beszélt hogy van e x-boxom stb.


Az öcsém kocka haverja meg motorozik, és elég jó barátnője van. Én is így lettem volna vele hogy ez ciki, de hát hozzám jöttek oda, vagy egyszerűen szóba került hogy ja skyrim, diablo (csak random példák) stb.

2011. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ja várjál még jobbat tudok. Pár napja, unatkoztam és csináltam poénból egy skyrim rajzot hogy az milyen epic. Erre FŐNÖKÖM kérdezte, hogy az mi? Amugy csaj. Mondom egy játék, rpg. Erre azt nem ismerem, én tudod mivel szoktam játszani? Hát mindenre gondoltam csak erre nem. MMORPG. Egyébként családja van meg minden. Wow-t ismerte, azzal a fia játszik vagy mi. A másik főnököm meg raktárban dolgoztam, wowozik. Neki is van családja. Szóval csajt is látott már valószínűleg.


A kockulás egy dolog de nem lehet erre fogni.

2011. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hójaj, semmi köze a kockulásnak a dolgokhoz. Ezt csak a szűz kisfiúk meg a hülye lányok (értsd: lányok 90%) gondolja így. Ennyit az élet tapasztalatukról.
2011. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ja így valahogy. Kár hogy ilyen hülye a felfogásuk. De lehet fel kéne keresniük az öcsém kocka haverját, aki szó szerint kérdezett rá hogy én is kocka vagyok-e, mert hogy ő igen, hogy ők hogy jöttek össze. Még csak nem is csúnya a barátnője.
2011. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Gergo_30F ***** válasza:

beszélgettem én is erről faterékkal, a válaszomat #9 gyakorlatilag már megírta. :)

emlékszem kölyökkoromból, hogy az egyetlen elérhető tévécsatornán javarészt egy foltos fejű fószer emlegetett valami peresztrojkát vagy 80 mikrofonba a pulpituson (ha nem hétfő volt, mert akkor adásszünet). rohadtul nem érdekelt, inkább barátkoztam, a mérce a való életben alakult ki. aztán 1-2 évvel később mennyire megigézett a tányérostévében látott sok tökéletes férfi, nő, gyerek. akaratlanul is hozzájuk hasonlítja magát és az elvárásait az ember, az eredmény meg rengeteg frusztrált, de iszonyú válogatós ember.

muterékat még nem kábelek, közösségi oldalak, hanem közös emlékek kötötték össze, a fiúk nem megan foxot akartak, a lányok nem játszottak cosmopolitan-es játszmákat.


"régen minden jobb volt" :D

2011. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
megmondom miért. mert divatba jött a b.zulás
2011. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Régen tényleg sokkal jobb volt. Ezer szerencse, hogty 1990 előtt születtem ('84 pontosan). Fel is kötném magam, ha ehhez a hülye internet-generációhoz tartoznék.
2011. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Gergo_30F ***** válasza:
pedig szerintem ahhoz tartozol, kamaszkorodban volt az internet hőskora (számtech órán mirc? :), mire 18 elmúltál, már bőven elterjedt volt adsl is. az a baj a kockulással, hogy könnyen adja a valódi élet illúzióját, mára talán annyi változott, hogy nem jellemzően hím műfaj.
2011. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát Gergo nem hiszem:) Lehet volt már gépek, de milyen is?XD A mario játéknál nem volt jobb játék se, ma meg már minimum, hogy 3D-ben legyen csúcs minőségű grafikákkal. Lehet léteztek abban a korszakban dolgok, de akkor az olyan volt mint ma egy drága lcd tv. Álmodozhatunk egy számítógépről ma már a nyakadba dobják és a net is elterjedt. Ahoz képest sok különbség van az akkor és a ma közt, nem gondolod?
2011. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A szórakozóhelyre menéssel is van probléma, márkás szerelés kell, (tehát kell a pénz) meg jól kell kinézned, különben ott sem rúgsz labdába. Szerintem a mai nőkkel van a baj, túl sokat várnak el a férfiaktól.
2011. dec. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!