Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy fiú biztat engem?

Figyelt kérdés
úgy értem, h próbál nekem mindenféle olyat mondani,amivel megerősít, szvl ha látja,h béna vagyok valamiben,akkor biztat, meg ha valamit rosszul csinálok,akkor rám szól,h szedjem össze magam,meg is szid ha kell,de csak úgy viccesen. Próbál olyant mondani ami segíthet,ötleteket ad,h hogy lehetne nekem jobb. Igazából elég sajátos elképzelései szoktak lenni,némelyik megvalósíthatatlan,de látom,h jót akar ,mindenre van valami ötlete ,nagyon lelkesen tud biztatni bármiben. Miért lehet ilyen velem?

2012. márc. 11. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert jó barát.

Segíteni akar.

2012. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt akarja hogy vedd észre, hogy komoly akinek vannak elképzelései, nem hóbortos, s majd ha megkérdi válaszolj igent. Persze hogy így segít az már magában egy jó dolog, mert ahogy leírod nem csak hízeleg hanem őszinte a segítsége.
2012. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy biztat téged?

Azt, hogy a barátod és melletted áll, hogy ne egyedül kelljen szembe nézned a mindennapi nehézségekkel.


Ezekből a dolgokból még kár lenne messze menő következtetéseket levonni, de becsüld meg a barátságát, mert sajnos nagyon ritka a mai világban.

2012. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előzőnek teljesen igaza van,ne vonj le következtetéseket és becsüld meg ezt a barátot :)

20F

2012. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyzserűen nagyon kedel téged és fotnos vagy neki.. tehát törődik veled és jot akar neked :) .. de ezt két okbol teheti.. vagy nagyon jo barát.. vagy szerelmes beléd.. ezt már neked kell kideríteni :)
2012. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!