Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok adnátok légyszi pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok adnátok légyszi pár tippet, hogy hol és hogyan kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Már ezer hely végig futott az agyamon, de nem akarok sablonos leánykérést, de azért legyen romantikus.

A gyűrűt már megvettem, de itt ki is fújt a tudományom.


Beszakad az arcom magamtól, hogy milyen puha p.cs vagyok ez miatt komolyan...


2012. márc. 11. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor elmondom hogy csináld


Elmentek vidámparkba.

Hullámvasúton amikor az emelkedő tetejére érsz megkérdezed, hogy hozzám jössz feleségül?

Mire végig értek már mondhatja is az igent ha meg még hezitál mentek még egy kört. :D


Ha kérdezi miért pont hullámvasúton kérted meg megmondod azért mert a házasságban is vannak emelkedők és lejtők, de ha már beszáll az ember, akkor tanácsos nem kiszállni.

2012. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 asdface ***** válasza:
100%

Ahogy én csinálnám:


Elvinném vacsorázni valami romantikus helyre vagy ami jobb,hogy én főznék neki egyet egy kölcsönkért - puccosabb - lakásban. Ezután elvinném sétálni, hogy "le dolgozzuk a vacsorát". Szándékosan oda vinném,ahol az első csók eldurrant. Ott mélyen a szemébe nézve megkérdezném emlékszik-e erre a helyre. Ha határozott igen,akkor letérdelnék elé - ha tökösebb vagy és vannak emberek ott,akkor egy kis figyelmet is kérhetsz :) - és megkérném a kezét.


A másik,ha nem emlékszik a helyre - valószínűtlen, a nők erre szoktak -, akkor egy koncerten felkéreszkednék a színpadra 1 percre. Amit előtte lebeszéltem a STAFF-al,de ő nem tud róla.

Úgy lenne a tuti,hogy ti lent tomboltok a zenére és két szám között felhívnak titketek a színpadra névszerint és itt letérdelni elé.


Nekem ez a kettő van tervbe véve. Az első a viszafogott a második amiről mások is beszélnének. :)

2012. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Remek. Adtatok annyi tippet, hogy össze tudok hozni valami használhatót most már.


A hullámvasutasnak meg üzenem, hogy elmebeteg! :D


Köszönöm mindenkinek! Már csak az erő legyen velem... :P

2012. márc. 11. 13:06
 14/18 tetro ***** válasza:
Köztünk az első csók innen 12000 km-re történt. Akkor vigyek a vacsorához túrazsákokat is pár hónapnyi cuccal nem, mert hosszú séta lesz? :D
2012. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

egy közös helyeteken :)

pl. első randi helye.. király

mi pl mindig visszajárunk a termálfürdőbe (ott jöttünk össze) az tökjó lenne :D

2012. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Megmondanád, miért kell bármi extrát is csinálni??


Azért kéred meg a kezét, hogy a feleséged legyen, vagy azért, hogy valami hatalmas produkció legyen??


Szerintem inkább legyen egyetlen "Hozzám jössz?" kérdés, és legyetek együtt egész életetekben, mint hogy a parlament tetejéről való leugrás közben kérd meg a kezét és egy év múlva meg elváltok...

2012. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérd meg orális kényeztetés közben, hogy megkéred a kezét, hogy azt is használja
2012. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem egy forró éjszaka után.Akkor a nők is romantikusabbak.
2012. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!