Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akiért teljesen odáig vagyok már több mint négy éve. De ő erről szerintem nem tud. Néha néha rámír bepróbálkozik és mindig annyiban marad mikor már komolyabbra fordulna a dolog megilyed vagy nem tudom. Most is ez történt szerintem. Írt egy smst valentin napon hogy menjek vele bulizni, de későn szólt ezért nem tudtam menni. Egy hét után gondoltam írok neki.. beszéltünk és utána felhívott telefonon hogy menjek vele ki meg haverjával. Másnap is hívott.. akkor is vele voltam. Utána mindig írt nekem és beszéltünk és mindig írta hogy reméli hogy beszélünk holnap is. De volt olyan nap hogy nem keresett. Van hogy én írtam van hogy ő. Én soha nem nyomultam senkire soha nem éreztettem nagyon nagyon hogy tetszik egy pasi is mert szerintem ez az ő dolga nem az enyém. Hívott mindig ki és már odáig jutottunk hogy simogattuk és fogtuk egymás kezét, becézgetett, kötekedett velem, hülyéskedtünk egy csomót. Nőnapra is írt smst.. utána nem beszéltünk és felhívtam az egyik nap délelőtt és mondtam neki hogy jó lenne találkozni mert beszélni akarok vele egy fontos dologról. Azt mondta szakdolgozatot csinál és nem tudja még majd felhív. Szóval elég egyértelműen le lettem pattintva. Egész nap nem hívott és most van másnap és borzasztóan érzem magam. Nem szerelmet akartam neki vallani.. hanem megbeszélni vele hogy mi ez az egész mert már évek óta megy ez a hol udvarol és abbamarad dolog meg ilyenek. De ezek szerint megijedt vagy nem tudom.. de egyáltalán nem nyomultam soha, max. érzi hogy nekem is bejön. De olyanokat írogatott nekem hogy boldoggá tudna tenni, majd menjünk ide..oda.. meg hogy így vagyok jó ahogy vagyok meg stbstb.. és akkor miért simogatta a kezemet?! Nem értem én nem érzem hogy elrontottam valamit.. Csak olyan rossz mert tényleg az álmaim pasija és borzasztóan szomorú vagyok. Másik szerint bolond ha engem kihagy és szerintem a haverjai vagy barátai is arra bíztatták ha mondta nekik hogy találkozzon velem. Mit lépjek?
2012. márc. 11. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, abból nekem az jön le, hogy inkább te szórakozol vele ...

A szakdolgozatos témához annyit, hogy nem biztos, hogy lepattintás, azért hogy odáig elérjen, sokat szenvedett, gondolom nem a diploma kapujában fogja lesz@rni :)

Ha jól értem akkor ő elkezdett neked udvarolni, közben gondolom figyeli a reakciódat, hogy jó úton jár, vagy hagyja a fenébe, de te egyszer "simogattuk és fogtuk egymás kezét, becézgetett, kötekedett velem, hülyéskedtünk egy csomót" ezek mellett te sosem éreztetted vele még egy kicsit se, hogy bejön.

Gondolom a barátod 21-22 év körül lehet, én 19 vagyok, de nekem az jönne le a viselkedésedből, hogy mint pasira, úgy nem nézel rám, csak néha egy kis erre-arra jó lennék.


Összefoglalva csak arra vár, hogy még ha nem is állsz oda elé vallomást tenni (nyilván nem a te dolgod), legalább adj neki jelet, hogy részedről is rendben lenne a dolog, hidd el, felgyorsulnának az események, tapasztalatból beszélek :)

2012. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ kicsit jobb kedvem lett! Volt hogy írtam neki smst csak úgy hogy mi van vele milyen volt a tegnapi buli. De semmi félre érthetőt ne hogy nyomulásnak vegye. Szóval én kerestem a társaságát mindig meg szerintem ez kölcsönös volt. De aki akar egy csajtól valamit az sokkal intenzívebben udvarol nem csak így néha ír néha nem, hanem minden nap. Ha nem akarnék semmit akkor nem simogattam volna a kezét én is és nem vigyorogtam volna neki ott mint a tejbe tök és nem mentem volna sehova vele ahova eddig hívott. Szerintem tudja hogy nekem is bejön. Az éven fog diplomázni amúgy és 21 lesz nemsokára. Én hívtam fel hogy jólenne megbeszélnünk valamit és nem volt valami túl lelkes. Szerintem írhatott volna egy smst vagy ha nem volt jó neki a tegnap akkor annyit hogy majd holnap vagy majd máskor vagy ahogy ígérte felhívhatott volna. Mert ez a szitu így neki kellemetlen és én tuti nem fogom keresni mert én csinálok magamból hülyét és én vagyok a Nő én nem fogok senki után sem menni. Ezt is nehezen akartam bevállalni hogy beszélni neki erről és rávettem magam de ha ő nem nyílik erre se.. pedig azt sem tudja mit akarok neki mondani akkor sajnos nem tudok mit tenni. Pedig úgy elmondanám neki h ő a mindenem és álmaim pasija és teljesen odáig vagyok érte. Csak hogy nem lehet.. mert van másnap és én meg Nő vagyok.
2012. márc. 11. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok újra.


Látom nem értetted, amiről beszélni akartam volna, inkább nyersen, nyíltan kellene fogalmaznom ...

A barátod és én köztem bő egy év van, tehát szinte egy korosztály vagyunk, "képviselhetem őt" :)


Először is: "én tuti nem fogom keresni mert én csinálok magamból hülyét és én vagyok a Nő én nem fogok senki után sem menni" attól még, hogy te vagy a Nő, nem azt jelenti, hogy mindent nekünk kellene csinálni ...


Én is voltam már ilyesmi helyzetben és tudom miért nem lép a srác. Jó ideje barátok vagytok, te tetszel neki, elvagy, néha húzod az agyát, vagy izgatod, de egyébként meg semmi, soha, vagy csak nagyon ritkán írsz rá stb.


Na most gondolj bele kicsit X (barátod neve, nem tudom hogy hívják, legyen x) helyébe.

Van egy lány, akivel jóban vagy, te mindig kedveskedsz neki, udvarolsz stb., de persze ott a diplomád, amire hajtasz, tehát azért nem mindig érsz rá sajnos, nem mindig tudod keresni.

Semmi jel alapján bepróbálkoznál y-nál (te vagy). Elmondanád az érzéseid, de mivel a lány egy jelet sem adott, ezért számodra benned van a lehetőség, hogy nem jön össze a dolog.

Mit nyersz? Az ég világon semmit.

Mit veszítesz? Mindent ... A lány barátságát, így, hogy tudja mi a helyzet, nagyon szarul éreznéd magad stb ...


Nemde? Ne csak mindig magatokra meg az elveitekre gondoljatok már könyörgöm, így soha az életbe nem fogsz vele összejönni, hagynád veszni álmaid hercegét?



Tanácsom: nem kell (már bocsi a kifejezésért) szűzku..áskodni, nyugodtan lehet félreérthető dolgokat is felhozni, az lenne a lényeg, abból tudná a srác, hogy mi van, hidd el, még aznap összejönnétek, addig pedig benne van a félelem, hogy nem merek lépni, mert ha nem jövök be neki, és kitárulkozok, akkor bukom őt, a barátságát stb. nem lenne ugyanaz a kapcsolat, mint régen ...

2012. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De most még is mit tegyek? Keresnem kéne? Írni neki levelet? Tuti hogy tudja hogy nekem bejön az 100%. Egész héten amúgy bulizott suli helyett, szóval ..:/ akkor sem nagyon keresett ezért írtam smst neki hogy milyen volt a buli. Ő írta hogy majd ha hazajön összefutunk és hogy vigyázzak magamra és ne rosszalokodjak (szal célzott hogy dolga van velem) már nők napján itthon volt még is csak smst írt.. pedig egész nap arra vártam hátha lejön hozzám és akár egy szál gazt mert rám tényleg e is költsön semmit nem az a lényeg hanem az hogy tőle egy virág.. hisz ez egy olyan potya kedveskedés.. egy jó pont lett volna neki.. de semmi.. nők napján írta az smst utána szombat reggel hívtam és ennyi. Mellesleg csak hétvégente vagyok itthon mert kolis vagyok csak a héten beteg voltam így voltam itthon hogy tudunk így talizni 2x. Apukám és a barátaim szerint is csúnya húzás volt hogy nem keresett tegnap hogy majd máskor vagy valami és szerintük ne keressem csak ha keres akkor mondjam neki h ne játszon az érzéseimmel.:( figyelj rendes vagy hogy vígasztalsz, hatalmas szükségem van most erre, de sajnos nem tudom mit tegyek még mindig. Valami ötlet?
2012. márc. 11. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Az alapján ne ítélj, hogy bulizott, úgy, mint gondolom neked is, neki is vannak barátai, illetve neki is kell egy kis lazítás :)


Ha tényleg kell neked ez a srác, akkor adj neki kicsit több, vagy jobb jelet. "Ő írta hogy majd ha hazajön összefutunk és hogy vigyázzak magamra és ne rosszalokodjak"

Ilyesmikre gondoltam, ő is célozgat, célozgass te is, hidd el, még egy-két ilyen, aztán biztos lesz a dolgában, próbálkozni fog.


Esetleg ha tényleg nagyon nagyon biztos vagy benne, hogy szeret, akkor mikor simogatjátok egymást, csókold meg. Nem vicc, beválhat.


Azért azt még meg kell jegyeznem, hogy ez az apukám szerint, tesóim szerint, barátaim, nagypapa, nagymama, keresztlány stb. elriasztó egy pasi számára (számomra is, bocsi). A barátaiddal beszéld meg ezeket, én is megszoktam, de a szülőknek semmi közük az ilyenekhez, nem kell őket beavatni, ha összejöttök, utána a srác fogja hülyén érezni magát nálatok ...

2012. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az smsben írtam neki hogy ő is vigyázzon magára és ő is okosan mert nyakon csapom ilyen kis viccesen:) Eddig csak úgy taliztunk hogy a haverja jött kicsivel és mindig a kocsiba ültünk és pipáztunk. Egyszer mentünk volna bowlingozni de sajnos egy buli volt azon a helyen. Így kettesbe még sose taliztunk. Csak egyszer véletlenül mikor anyukám üzletébe mivel fodrász és csinálta a haját ott maradt velem beszélgetni 3 órán keresztül..

Egy fiú barátom hurrog le mindig h túl sokat szólogatok be neki.. persze csak viccből meg hülyeségből teszem mert aki nekem tetszik így mutatom neki ki ezt.. de ezt szerintem ő is tudja..mondjuk néha lehet túlzásba viszem. De szerintem nagyon jól tudja hogy nekem bejön és mivel hívtam hogy találkozzunk ezért nyilván ezzel is azt éreztettem vele hogy bejön és igénylem a társaságát.

2012. márc. 11. 11:29
 7/9 A kérdező kommentje:
És még a nőkön nem lehet kiigazodni..:(
2012. márc. 11. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:

"és mivel hívtam hogy találkozzunk ezért nyilván ezzel is azt éreztettem vele hogy bejön és igénylem a társaságát."


Hát ha minden csajnak, aki hívna ide-oda bejönnék, már rég heresérvem lenne :)

Azért nem így működik. :)

Legyél rámenősebb :)

2012. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megoldódott a probléma?
2012. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!