Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Isten most szórakozik velem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten most szórakozik velem?!

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom 3 hónapja...vége lett ezek után volt egy korszakom h nem kell senki:D majd "ráhajtottam" egy lányra:D vele barátság lett a vége..."közös megeggyezés szerint" most nem akarok különösebben senkit kivéve egy lányt..:D vele viszonylag jól haladnak a dolgok de még vele is csak barátok vagyunk:D na de poénból kiraktam fbra hogy "lájk ha járnál velem,gyerünk b*zik lájkoljátok" direkt poénból mert az egyik haverom is kirakta és vagy 10 fiú lájkolta..:D de nálam nem ez a hatás jött...sokkal több lány lájkolta mint fiú:D de az a vicc hogy ők nem poénból ők tényleg így gondolták:D egy része a lányoknak a barátaim más rész volt iskolatársak stb... de viszont egy feltűnt h hozzám közeledik egy lány... a lány barátom barátja..xdd és ő aztmondja hogy azért fogta vissza megát mert látta h köztünk alakul valami de mivel megtudta h a végén csak barátság így "rámhajtott"...most nemvolt senki egy ideje "foreveralone" voltam és kellett nő...most meg hogy csak 1 kell özönlenek..:( és az a baj h nagyon szép lányok aranyosak kedvesek csak hogy nekem az az 1 lány kell:s félek h rosszul döntök összejövök vele és szakítunk:D Isten most szórakozik velem vagy mi a f*sz?
2011. dec. 31. 16:36
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és a tényleges kérdés: hogy döntsek?,lenne esélyem utána a többi lánynál?
2011. dec. 31. 16:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így van általában. Dönts és kész.
2011. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülj az ilyen szituációknak. Nem mindenkit akar ennyi csaj.
2011. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem talán igen. De lehet hogy nem
2011. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy engem se akarnak ennyien... wáá megőrülök!
2011. dec. 31. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs Isten?Legalábbis gondviselő nincs,max teremtő:)
2011. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Isten anyáddal szórakozik h ilyen együgyű kölköt adott neki! :D
2011. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Istennek ehhez semmi köze. A döntést Neked kell meghoznod, nem Neki. Ha már eleve úgy jönnél össze a csajjal, hogy a szakítástól félsz, 110%, hogy be is következik. Úgyhogy szedd össze magad, markold meg a golyóidat, és szedd össze a csajt. Istent meg hagyd ki belőle.

26/F

2012. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hűha utolsó, ez érdekes komment volt. Először úgy tűnt mintha Istent védenéd, aztán meg arra biztatod, amire Isten biztos nem... ( félreértések elkerülése végett: a házasság előtti járásra, majd az ennek következményeképpen kialakuló paráznaságra, s végül /az esetek nagyobb százalékában/ két összetört szívre)

Ezt nem értem. Nem provokációnak szántam, csak ilyen kommentet nem nagyon olvastam.

Miért irtad, hogy Istent haggyja ki?


22/L

2013. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Utolsó Hozzászóló!


Így van, Istent védem, mert erősebb vagyok nála, és arra tanítottak, hogy védjem meg a gyengébbet!

Viccet félretéve: Úgy értem, hogy a Kérdező számára adott egy helyzet, Ő nem tudja, mit tegyen, és egyből Isten a hibás. Ugyanmár... Nincs itt semmi baj, egyszerűen csak el kell döntenie a Kérdezőnek saját magának, hogy mit is szeretne, majd tenni érte nap mint nap. Vagy felvállalni a döntéséért a felelősséget. Nem Istenre bízni, meg Őt hibáztatni.

Amire Te gondoltál, annak ehhez a kérdéshez semmi köze. :) Mellesleg én azt vallom, hogy nem bűn a házasság előtti szex, ha a kölcsönös örömszerzés a célja, különösen, ha szerelemből történik.

2013. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!