Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódom egy kollégámhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom egy kollégámhoz nagyon, lefeküdjek vele vagy fojtsam el ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Egy étteremben dolgozom pincérnőként, és néhány hete jött hozzánk egy új pincér, Peti, aki 20 éves, nagyon jóképű, sportos, izmos, és nagyon vonzódom hozzá és mivel flörtöl velem, szerintem ő is. Nem is járni akarok, én 25 vagyok, hanem nagyon lefeküdnék vele. Valszeg meg is kefélne, ha céloznék rá, de kollégák vagyunk, nagyon bekavarhatna a dolog. Volt már vki hasonló helyzetben? Ti mit csináltatok?
2012. márc. 10. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Összetoltuk az asztalokat, levertük a poharakat.
2012. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt, érett nő vagy. Ha akarod, csináljátok.

Nem feltétlen szülne későbbi kellemetlenségeket.

2012. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még sosem volt kollégával viszonyom, de azt mondják barátnőim, hogy cikis lehet, ha munkatárssal szexelek, mert akkor is találkoznunk kell majd, ha nem akarok
2012. márc. 10. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ők már tudnak valamit...
2012. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen cikis lehet, főleg így hogy napi kapcsolatban vagytok, meg akkor is gázos lehet, ha valakinek dumál a szexről a melóhelyen és kitudódik.
2012. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már megkefélt néhányszor és szuper volt, szerencsére nem zavart be a munkában :))
2012. ápr. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!