Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a jobb? én nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jobb? én nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel kb. A 7.-hónapban közölték az anyukájáé k hogy nem mehetek hozzájuk és nem illünk össze hagyjam békén a lányukat!

Suli után találkozgattunk de valaki be árult. És ahogy jöttem haza bátyámhoz látogatóba felhívott a buszon az anyja és ordítva közölte hogy elvan tőlem tiltva a lánya és én is tőle és hogyha nem hagyom békén be megy a rendőrségre és eltiltat.

Én fehér bőrű normális gyerek vagyok de anyukám roma származású apukám pedig magyar,lehet ez miatt..

Barátnőmtől mert kiderült hogy találkozgatunk elvették a számítógépet a telefonját. És kísérgeti az anyja az iskolába. Ilyenkor mit tehetek? mert én SZERETEM! és barátnőm is kért hogy ne hagyjam el de ha mégis megértené.

Mi lenne a jobb ? hogy igy vele maradok és talán 1x 1 héten egy napot láthatom 5-percre de azonnal hívnak telefonon de már nem veszem fel ha az anyja az. Meg mihelyst haza ér ordítanak vele meg lehet meg is verik nem tudom :S Nagyon szeretem de igy nagyon rossz :( azt szeretném hogy legalább neki jó legyen ha nekünk már nem lehet az.. :( ti mit mondtok?


2012. márc. 10. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom mennyire vagy határozott egyéniség, de én az arab mentalitásommal odaállnék az anyja elé, és eréjesen (nem pedig ordítva) megmondanám neki a frankót. Illetve megmondanám neki hogy szaladjon a rendőrségre, amég a csaj nem mondja azt hogy hagyd el addig téged az FBI se fog levakarni. Nem volt még hasonló problémám, de biztos meg tudnám oldani. De ha szereted akkor ne hagyd veszni, nincs varázsgömböd, amivel meg tudnád jósolni hogy mikor találsz újra egy ilyen lányt!
2012. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20:43 Igazad van. Én is ezt tanácsolom.
2012. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. Válaszolóval. Ezt a problémát csak úgy lehet megoldani, ha beszélsz az anyjával. Mondd el neki is, h szereted a lányát és nem akarsz rosszat neki, szerintem ez talán kicsit megpuhhítaná
2012. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
De ha az anyja akor se engedi akor sutyiban valahogy kéne talizznotok mét nemtok nam mind1
2012. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oda álltam,normálisan megkérdeztem mért nem engedi hogy vele legyek mert nem! nem tartozom neked válasszal(ordítva) és eljöttem,hülye K&rva:@...
2012. márc. 10. 20:58
 7/9 A kérdező kommentje:
én március 28.-án töltöm 18.-at ő 16
2012. márc. 10. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek. Neked kell mérlegelned.

Szereted?

Ő szeret téged?

Együtt akartok lenni a problémák ellenére?

ha igen a válaszod mindenre, akkor beszéljétek meg, hogy mit csináljatok. Ha a lány erélyes, próbálja kiharcolni, ha ezekután 16 évesen ennyire beleugatnak... Hát...

Nem akarok tippeket adni, de egy fix. Én leléptem volna otthonról. Ha a te szüleid fogadják, akkor költözzön oda pár napra vagy ilyesmi. Utána lehet, hogy az anyja 2x végiggondolja. Ha nem, max együtt maradtok még egy darabig:) Sok sikert, szurkolok :)

2012. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a komikat! Utolso kommemtesnek. Mar mondtam neki nem egyszer de semmi. Tudom hogy nehez es szar hogy valasztania kell(lene) de nem tesz semmit csak mondja hogy szeret. Elmentem abba a varosba ahol ö el.Marci 8nö nap,vettem neki ajandekot de akarhanyszor hivtam kinyomta.Majd fbon ra ketnapra irta hogy sajnalja. Anyukam szeretih de azt is hozatette hogy ez ugy jon le: en jobban akarom ezt a kapcsith minth ö.Meg hogy mert nem keresek mast,ha annyira szeretne mint mondja mar tett volna valamith. Bocs a hibakert. Telorol irok
2012. márc. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!