Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor értem már meg, h jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értem már meg, h jobb lenne végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés

November vége óta nem beszélünk, nem is láttuk egymást. Egyszer futottunk össze, egy szia volt semmi több, de annyira felzaklatott, h hazaérve szétbőgtem magam.

Csak annyira hiányzik az ölelése, úgy szerettem hozzábújni, veszekedni vele, simizni...de neki nem kellettem. Csak h ezt az én kis csökevényes agyam nem igazán akarja elfogadni. Hiába a figyelem elterelés, tanulásba temetkezés, akkor is ott van az este. Mikor ágyba bújok és túl sok mindennel nem tudom lekötni magam az álmodozáson kívül. Nagyon hiányzik és kicsit sem kopnak az érzéseim felé.


2012. márc. 2. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 343543 percre tippelek, bár kétlem hogy bejön.
2012. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fognak kopni csak idő kell!Továbbra is foglald el magad és ha eszedbe jut próbálj másra koncentrálni.Esetleg nézelődj valami alkalmi kapcsolat után.Nekem segített
2012. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez addig marad fent ez az állapot amíg nem találod meg azt aki helyettesítse
2012. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Csaj vagyok és ugyanebben a helyzetben vagyok, képtelen vagyok túltenni magamat rajta...
2012. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!