Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátodtól semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátodtól semmit nem kapsz nőnapra, és emiatt elszomorodsz, de ő észre sem veszi? Mit teszel, hogy jobb legyen a kedved?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A barátom reggel felköszöntött és "Boldog nőnapot" kívánt, majd annyival le is tudta az egészet. Egy kicsit rosszul esett... Valentin-napra sem kaptam semmit, és ezt nem is nehezményeztem (annak ellenére, hogy én vettem neki ajándékot), mert a Valentin-napot én is elég hülye dolognak tartom, nem is ünnepeljük meg (az ajándékot is "csak úgy" kapta, nem volt igazából köze a Valentin-naphoz), mert hát minek ezt ünnepelni? Akik szerelmesek, azok egész évben éreztetik a másikkal, nem csak ezen az egy napon.

De a nőnap azért szerintem egy kicsit más... jól esett volna valami kis apróság. Nem kellett volna sok, elég, ha mondjuk helyettem ma reggel ő készít reggelit, vagy ilyesmi...

Tudom, hogy most rengeteg dolga van, szörnyen sokat kell tanulnia (mind a ketten egyetemre járunk), ráadásul most anyagilag sem áll jól, ezért nem is vártam volna tőle, hogy bármi drága dolgot vegyen, vagy hogy elvigyen ebédelni, egyáltalán semmi ilyesmi, hiszen ezek sokba kerülnek, meg az idejét is felemésztenék szegénynek.


De mondjuk ha csak ír nekem egy pár sort valami papírra, egy kis versikét, vagy bármit, vagy ha tényleg csak megteríti az asztalt reggel helyettem, és kikészíti a reggelit, vagy ilyesmi, én már annak is rettenetesen örültem volna, és jól esett volna.

Nekem ilyen kis picike dolgok sokkal többet érnek/értek volna, mintha csokrot, bonbont vagy ékszert vesz. Tényleg nem vártam tőle semmit, amire költenie is kell, vagy sok időt igényel, de egy puszta "boldog nőnapot"-nál azért egy kicsivel többre számítottam...


Oké, így is "felköszöntött", és én nem akarok telhetetlennek látszani, örülök, hogy nem felejtette el... de valami kis apróság jól esett volna, amivel érezteti velem, hogy nő vagyok és ez az én napom.


Tudom, tudom, talán egy kicsit túldramatizálom a dolgot. Valószínűleg az időjárás is rátesz most egy lapáttal, de akkor is annyira elszomorodtam... :(


Nem akarom éreztetni vele, hogy rosszul esett, mert nehéz most neki a suli is, sok a számonkérés, ma is későn fog hazajönni, és nem akarom még én is terhelni... De mit tegyek, hogy ne érezzem ilyen rosszul magam? Tényleg eléggé elszomorodtam, még ha butaság is ezen bánkódni. Mivel tudnám kicsit mégis helyrehozni ezt a rosszkedvet?


Esetleg van valami programötlet, amit este kettesben csinálhatnánk? :) Ha lenne legalább valami kis "fénypontja" ennek a napnak, azzal talán kompenzálni tudnám, hogy számomra idén ennyiből áll a nőnap...


23/L (3 éve párkapcsolatban, 1 éve együtt is élünk...)



2012. márc. 8. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
úristen milyen nők vannak -.- nő nap Valentin nap anyák napja ...szánalmas h mennyire követelőző egyének vagytok esküszöm a nő az egy külön faj,kategória !
2012. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne fojtsd magadba, mert egyszer előjön az este folyamán, ő meg áll, hogy neked mi bajod?

Figyelj, az a szöveg amit lenyomtál a Valkentin-napról, ugyanakkora divat, mint a Valentin napot ünnepelni. Jó érzés szapulni, de azért minden lány szeretné, ha kapna egy szál virágot azon a napon, ugyanez áll nőnapra.

Ha elég figyelmes a barátod, akkor legközelebb említsd meg, hogy milyen figyelmes, hogy xy hozott be virágot az egyetemre, és adott a másiknak etc.

Illetve egyszer biztos lezajlott egy ilyen beszélgetés, hogy mit ünnepeltek és mit nem, és ezt most meg lehetne ismételni. Ha meg hazajön, még simán jöhet virággal:)

2012. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Én nem bánom ha nem kapok valcsinapcsira semmit mert nem tartom ünnepnek, de ha kapok megköszönöm. Am gondolom te vagy az aki tegnap is itt nyavalygott. NYISD KI A SZÁD. Tudod: Béna gyereknek annya veri a ....
2012. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most ezt miért mondod? Mert jól esett volna egy kis figyelmesség? Ha egyetlen egyszer nem én készítek reggelit, hanem fordítva? Nem azt írtam, hogy gyémánt gyűrűt akartam volna 18 karátos arannyal, meg hogy kérje meg a kezemet... csak azért örültem volna, ha egy ici-pici kis figyelmet kapok.

Nem kértem se bonbont, se ékszert, se virágot, se semmit, mert tudom, hogy jelenleg nincs ilyesmire se pénze, se ideje. De egy kis figyelmesség ingyen lett volna!


A Valentin-napra pedig írtam is, hogy azt mi sem tartjuk, mert szerintem/szerintünk is hülyeség. Tőlem azért kapott a párom ajándékot, mert megláttam, és rá gondoltam, és úgy voltam vele, hogy megveszem, mert biztosan örülne neki. Semmiféle apropója nem volt a dolognak, történetesen pont Valentin-napra esett, de "csak úgy" kapta, és nem azért, mert Bálint nap volt...


Amúgy szerintem nem követelőzés a részemről, hogy még most is azon töröm a fejem, hogy milyen esti programot szervezzek.

2012. márc. 8. 17:15
 5/10 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak köszönöm, amit írt. :) Megfogadom a tanácsodat.


A 3. válaszolónak csak annyit írnék, hogy nem, tegnap nem én voltam, aki "itt nyavalygott", ugyanis nem igen járok fel ide, és akkor is maximum csak olvasgatni szoktam, kommentelni vagy kérdést kiírni kb évente egyszer... Nekem van életem is, nem itt "élek a gép előtt", de örülök, hogy te ennyire vágod, hogy ki mit írt ki, és melyik nap... sokat mozdulhatsz ki otthontól. :)

2012. márc. 8. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem vagy nyavajgós, követelöző meg semmiképp, ilyenkor sokkal több figyelmet érdemeltek lányok, nem butaság egyik ilyen nap sem.
2012. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát bocsi én tisztelem a nőket,de a leveled alapján,sajnos te nagyon kényes vagy és többször hangot adsz ennek.Írhatnék neked kedvezőt,meg ellenkezőjét is,de sajnos már fájt,hogy mennyire kényes vagy,akár nőnap,akár nem.

Ui: Boldog Nőnapot kívánok neked! Nem érdekel egy olyan fiú esetleg,aki egész évben nőnek nézne és kezelne???

Nem csak nőnapon!

Pusz!!

2012. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Képzeld nekem is van életem csak tegnap pont itt voltam mikor egy ugyan ilyen nyavalygást végigolvastam. Tisztázzuk: A valentín naphoz úgy álsz h szeretitek egymást egész évben. Akkor ehez miért nem állsz úgy h nőnek tart egész évben.

Amőgy meg konolyan mondtam h nyisd ki a szádat és mond el neki h zavar. Fantasztikus kapcsolatotok lehet h még ezt sem tudod vele megbeszélni

2012. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az én barátom el is felejtette h m van. minden ilyet elfelejt aztán mondtam neki h jól esett volna ha mondja, de tudom h nehéz neki az ilyet fejben tartania és rajzolt nekem géppel egy képet és átküldte. Nem haragszom rá, persze baromi jól esett volna, ha magától eszébe jut, de végtére is nem a szülinapom.

Egyébként én a helyedben ezt így elmondanám neki, nem követelőzve, és megmondanám neki h nem kell rá semmit reagálni csak hadd mondjam el, h jól esett VOLNA, esetleg a jövőre nézve, pár mondatban elmondod és le van zárva. Ne taglald. Ha értelmes így felfogja, ha nyaggatásnak veszi akkor veszett fejsze nyele, sosem fogja "megtanulni"

2012. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
én se karácsonyra , se Valentin-napra, se nőnapra nem kaptam még csak jó szót sem...szóval te örülj, hogy legalább felköszöntött...én még annyit sem kaptam.
2012. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!