Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sajna nem sok emberrel tudok erről beszélni, ezért aki végigolvassa és segít nekem annak megköszönném. Nem muszáj tanács, elég, ha a véleményeteket leírjátok, mert egymagam vagyok és csak agyalok...

16 éves lány vagyok. Régebben eléggé konzervatív voltam, már elég hamar elkezdtem érdeklődni a fiúk iránt, de sose jött össze. Szó szerint kezdtem tizenhat évesen belebetegedni, és ezt nem csak én vettem észre(pszichológushoz jártam, szerinte egy fiú segített volna rajtam). SOk fiú külsőre tetszett meg, és beleképzeltem egy álomfiút a külsőbe.

Megismerkedtem utána valakivel....Aki felfigyelt rám. ÉSzrevette bennem azt, amit mások nem: össze is jöttünk. Már 4 hónapja járunk. Kezdetben zavart, ha mások előtt megcsókolt, stb....ebből nekem az jött le, hogy szerelmes az nem vagyok....próbáltunk szakítani, de nagyon magam alá kerültem. Utána telt az idő, megint elbizonytalanodtam...de amint elkezdtünk veszekedni, olyan "depressziós" lettem, hogy nem bírtam aludni, tanulni, suliba is majdnem sírtam, elment az életkedvem. Ilyenkor mindig rájöttem, hogy fontos nekem. A belsőjébe szerelmes vagyok. Külsőleg is vonz, de......nem tudom elmondani. NAgyon szeretem, életemben talán a második vag harmadik fiú, akinek a belső értékeibe szerettem bele, de néha feléled bennem mások iránt a vonzalom, és a függetlenség érzete....ugyanakkor elhagyni nem tudom, mert akkor belebetegszem.

Ez akkor mégis csak szerelem?

A másik, amiben a segítséget szeretném kérni, hogy:

Még nem szeretném elveszíteni, egy ideig nem.....de ha ketten vagyunk nagyon vonz engem, alig bírok magammal, mégse merek "közeledni". VAn mikor úgy érzem, hogy már "nem bírom", és, hogy csináljon valamit, és túl rámenős vagyok, de mégsem. Olyan máshogy viselkedem. LEgalábbis mikor haza érek, és lecsillapodok, így látom. Ugye, ez normális ilyen helyzetekben?

Mégegyszer bocsánat, ha hosszú lett, de nem nagyon tudok kihez fordulni ilyen kérdésekkel, és szükségem van egy kis útmutatásra, vagy, akivel átbeszélhetem. Köszönöm.


2012. márc. 10. 19:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A hajat már mondtam neki, de nem nagyon "hat":D
2012. márc. 10. 19:58
 12/19 anonim ***** válasza:

Én szívesen segítek mindig, ha tudok:)

Bármit kérdezhetsz...

Sajnos az érzéseidet nem tudom pozitív irányba terelni...

Ha bánt valami, akkor azt meg kell oldani valahogy.

Ha pedig minden ok, akkor el kell fogllani magad valamivel, amit szeretsz és élvezni az életet.

Én soha nem szoktam olyan állapoatban lenni, hogy a boldogság ellep és más nincs is..

2012. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyébként mi nem oldódik meg? Miért szeretnéd azt, ami régen volt, mi volt akkor?


Tervezd el a jövőd és váltsd végre az álmaid.

2012. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! Nagyon sokat segítettél:)

Én napi 3-4-5 órát tanulok, és nyáron például, mikor nincs semmi dolgom, nem kell tanulni, semmi élvezetem nincs.

NINCS életem a tanuláson kívül, lehet, hogy ez a baj.

Ha minden oké, mindig keresek problémát. Sajna azóta lettem ilyen, mióta kiborultam, és azóta kell dokihoz járnom, én ismertem fel a helyzetet.:)

2012. márc. 10. 20:11
 15/19 A kérdező kommentje:

Anyukám a gyógyszerekre bort ivott, sokáig "titkoltuk" apu előtt, és kiborultam, mikor arra értem haza, hogy anyuból kijött minden....

Szüleim elváltak. Nem merek egyedül buszozni, boltba menni. Az orvos szerint nem fogadom el a szexualitásom. Van, hogy rámjön az idegesség, és érzem, hogy nem akarok suliba menni. Túltanulom magamat, és nem bírom...

2012. márc. 10. 20:13
 16/19 anonim ***** válasza:

Csak akkor tanulj, ha jól esik! Azt sem kell túlzásba vinni!

És próbálj meg úgy tanulni, hogy megérteni a dolgokat és nem bevágni. Ha elfáradsz, akkor pedig pihensz egy picit. A matek meg a többi pedig olyan, hogy picit gyakorolni kell.


Ha későn fekszel, reggel hulla fáradt leszel. Amikor veled egyidős voltam én is gyűlöltem felkelni. Nem volt motívációm...

Osztálytársaid szereted? Nem hiányoznak??


Nyáron lehet sok mindent csinálni. De nem csak nyáron.

Gépezni, zenéz hallgatni, olvasni, napozni, fürödni, sétálni, sportolni, kirándulni, valami klubba járni. Amihez éppen kedved van.

Menj el paintballozni pl. ha jobb idő lesz xD


Szerintem a problémád anyukádék miatt van:((

Beszélni kellene vele?

Mit dolgozik? És otthon mit csinál?


Tudsz mondani valamit nekem, ami nagyon érdekel?

2012. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Meg szerintem szedj egy kis magnéziumot meg kálciumot, ha van rá pénzetek.
2012. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! :)

Igazából a mostani osztályomat NAGYON szeretem, egyszerűen zseniális közösség, itt leltem legjobb barátokra.

Maximalista vagyok, mindenből kitűnő, iskolaelső, és ezt szeretném megtartani. Próbáltam nem magolni, de hiába értem meg az anyagot, nem tudom visszamondani, ha nem magolom.

Ez az eljárás, találkozás jó ötlet. Régen szinte minden nap elmentem, most meg örülök, ha itthon maradhatok. Mentálisan kivagyok merülve, semmivel se töltődök fel. Egyedül a legjobb barátokkal és a barátommal szeretek találkozni.

Anyu otthon van általában, dolgozik, de sokat van otthon.

Egy lakásban élnek édesapámmal.

Apa az "eltartónk". Anyu érdeklődik felőlem, de nem tudok lelkileg javítani velük a viszonyon, pedig szeretnék, mert nagyon szeretnek.

Ami érdekel? Sorozatnézés. És mást nem tudok....:(

Rajzolni, de ott is ha elkezdek egy rajzot sose tudom befejezni...

2012. márc. 10. 20:37
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, majd lehet beszélek apuval erről:)

Az is baj nyilván, hogy nem sportolok, de pl táncolni szeretnék, de nem merek menni. Előbb lelkileg kellene rendbejönnöm, hamarosan 17 vagok, és.....

2012. márc. 10. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!