Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a férjemmel és 2 honapja született meg a picink. Kb. fél éve nem élünk nemi életet,és nem értem hogy miért. Pedig én probálkoztam elég sokszor,amióta a gyermekágyas korszakom lejárt. Vettem sexi pizsamát és célzásokat is tettem,hogy jó lenne már ha lenne valami,hiszen én se fábol vagyok. De azóta se semmi!

Nem vagyok egy sexfüggö, de nem tudom mi lehet ennek az oka. Szerintetek megcsalhat? Vagy most mit csináljak? Nem nagyon akarok jobban kezdeményezni,hiszen nekem is van önbecsülésem.


2012. febr. 4. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet felszedtél pár fölösleget mig terhes voltál és most nem talál vonzónak.
2012. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz rá :P
2012. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle.
2012. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már emlitettem ezeket neki és végighallgatja de nem mond rá semmit,csak hogy majd majd majd!!

Hát felszedtem pár kgt de nem érzem azt hogy nagyon elhiztam volna! Sztem 5-7 kg maradhatott fenn!

2012. febr. 4. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán narancsbőr
2012. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
úristen. és akkor mi van ha felszedtél pár kilót. az ő gyermekét szülted meg, és még ezután veszed a fáradságot, hogy sexi pizsamát vegyél, célozgassál, kezdeményezzél. biztos, hogy benne van a hiba. én igazából nem is értem. meg kellene becsülje, hogy ilyen felesége van. idióta.
2012. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kamionsofőr véletlenül?
2012. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 asdface ***** válasza:
Legyél egyértelműbb. Egy darab törölközőbe meztelenül és mássz rá. Ha nemet mond,akkor kiakadhatsz jogosan.
2012. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha féléve nem voltatok együtt és nem próbálkozott akkor 100% hogy megcsalt legalább egyszer de az is lehet hogy nem vagy mostanság elég sexi számára
2012. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok! :)
2012. febr. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!