Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sajna nem sok emberrel tudok erről beszélni, ezért aki végigolvassa és segít nekem annak megköszönném. Nem muszáj tanács, elég, ha a véleményeteket leírjátok, mert egymagam vagyok és csak agyalok...

16 éves lány vagyok. Régebben eléggé konzervatív voltam, már elég hamar elkezdtem érdeklődni a fiúk iránt, de sose jött össze. Szó szerint kezdtem tizenhat évesen belebetegedni, és ezt nem csak én vettem észre(pszichológushoz jártam, szerinte egy fiú segített volna rajtam). SOk fiú külsőre tetszett meg, és beleképzeltem egy álomfiút a külsőbe.

Megismerkedtem utána valakivel....Aki felfigyelt rám. ÉSzrevette bennem azt, amit mások nem: össze is jöttünk. Már 4 hónapja járunk. Kezdetben zavart, ha mások előtt megcsókolt, stb....ebből nekem az jött le, hogy szerelmes az nem vagyok....próbáltunk szakítani, de nagyon magam alá kerültem. Utána telt az idő, megint elbizonytalanodtam...de amint elkezdtünk veszekedni, olyan "depressziós" lettem, hogy nem bírtam aludni, tanulni, suliba is majdnem sírtam, elment az életkedvem. Ilyenkor mindig rájöttem, hogy fontos nekem. A belsőjébe szerelmes vagyok. Külsőleg is vonz, de......nem tudom elmondani. NAgyon szeretem, életemben talán a második vag harmadik fiú, akinek a belső értékeibe szerettem bele, de néha feléled bennem mások iránt a vonzalom, és a függetlenség érzete....ugyanakkor elhagyni nem tudom, mert akkor belebetegszem.

Ez akkor mégis csak szerelem?

A másik, amiben a segítséget szeretném kérni, hogy:

Még nem szeretném elveszíteni, egy ideig nem.....de ha ketten vagyunk nagyon vonz engem, alig bírok magammal, mégse merek "közeledni". VAn mikor úgy érzem, hogy már "nem bírom", és, hogy csináljon valamit, és túl rámenős vagyok, de mégsem. Olyan máshogy viselkedem. LEgalábbis mikor haza érek, és lecsillapodok, így látom. Ugye, ez normális ilyen helyzetekben?

Mégegyszer bocsánat, ha hosszú lett, de nem nagyon tudok kihez fordulni ilyen kérdésekkel, és szükségem van egy kis útmutatásra, vagy, akivel átbeszélhetem. Köszönöm.


2012. márc. 10. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, most miért is baj, ha együtt vagytok?
2012. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szüleid nem tudnak segíteni?
2012. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tudnak, csak ez hosszú.....Elváltak, és apumnak nem tudok ilyenekről beszélni. Anyu meg depressziós, és hangulatfüggő, hogy mikor kapok "tanácsot".

Nem baj, hogy járunk, csak néha úgy érzem, nem vagyok szerelmes, de ha baj történik egyből megerősödöm benne. Néha úgy érzem, mások vonzanak, de utána megint úgy, hogy nem bírnám ki nélküle.

2012. márc. 10. 19:37
 4/19 anonim ***** válasza:

Ő vonz téged? Vele boldog vagy?? Korlátoz téged valamiben? Pontosan miben?

Engem is sok lány szokott vonzani... Ez egyáltalán nem gond.

Hiányzik belőle valami? Nem kívánod őt?

2012. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igazából amíg nem volt, nagyon szomorú voltam. Most, hogy van, sokak szerint változtam, pozitív irányba. Boldog vagyok vele, de bennem van valami, de nem tudom elmondani, hogy mi. A szakítás nem megy, mert mindkettőnk szenvedne. Mikor összeveszünk, itthon sírok, és nem tudok koncentrálni semmire, szóval egyértelműen szeretem.

Igazából, ez most bután hangzik, de van egy hajforma, és, ha úgy hordja a haját leteperném, de szó szerint. Sajna mostmár sose hordja úgy, pedig akkor még jobban vonz. De mikor kettesben vagyunk így is.

Nem tudom, mi a baj.

2012. márc. 10. 19:48
 6/19 A kérdező kommentje:
És pont ez nyomaszt, hogy nem tudom, mi nyomaszt.....elég kacifántos:(
2012. márc. 10. 19:48
 7/19 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint a legtöbb nő! Csak azért vagy vele, hogy ne legyél egyedül. Szegényt csak kihasználod, nem is szereted! Az egészben csak az a legszomorúbb, hogy már 16 évesen ilyen vagy!


Ebben a korban a csajok általában nem járnak még senkivel, mert az igazira várnak, te meg az első sráccal összejöttél, aki csajnak nézett. Elég szánalmas!

2012. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy szánalmas vagyok, de mielőtt összejöttünk, akkor is vonzott, és most is. Pont, hogy a belső értékei jobban vonzanak, mint a külső, ami szerintem nem baj.:)

NEm szeretném kihasználni, mert szeretem.

2012. márc. 10. 19:52
 9/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy kapcsolat akkor jó, ha szeretitek egymást, jól elvagytok, megbíztok egymásban és megbeszélitek együtt a dolgokat....

Szépen kedvesen megmondhatod neki, hogy nagyon sex azzal a másik hajjal vagy hasonlót.

Biztos vagy benne, hogy a pasi miatt vagy szomorú???

Szerintem csak depressziós vagy.

2012. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igazad van, lehet az is. Jártam pszichológushoz, de sajna semmi sem olyan bennem, mint régen volt, és hiába telik az idő, semmi sem oldódik meg. Lehet csak az okot keresem, és mindenre ráfogom.

Igazad van. Köszönöm, hogy segítesz, örülök, hogy valakivel tudok erről beszélni.:)

2012. márc. 10. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!