Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük h szünetelünk, de nagyon hiányzik és nem szeretném felhívni se keresni, mert azt hinné h futok utána. Szerintetek?
2012. márc. 10. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha már egy kapcsban szünetet kér valaki annak 10-ből 9x jó vége nem lesz...légy türelmes...de a válasz sztem már megvan...


L21

2012. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsy "a válasz már megvan.." ezt h érted?:(
2012. márc. 10. 18:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem már bejátszották egyszer ezt a szünet dumát, hát mit ne mondjak, elég gerinctelen egy dolog.


Én azonnal mondtam neki, hogy szünet kizárva, döntsön mit akar.


Persze nyomatta ezt a nem tudom mit érzek, meg hasonló sz@r dumákat, akármennyire is szerettem, mondtam neki, hogy akkor legyen vége, és ennyi.


Kell, hogy legyen valamennyi tartás az emberben.


Az meg már régen rossz, ha valaki szünetet akar. Ha szeretek valakit, akkor nincs szükségem időre, anélkül is tudom, hogy mit érzek. A többi meg csak mellébeszélés.


Ha rám hallgatsz, dobod a fenébe. Nincs értelme egy ilyen emberre várni.


üdv

2012. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. márc. 10. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
első vagyok: a szünet 10-ből 9-szer szakítással végződik...ha mégsem akkor majd rövid időn belül lesz szakítás...bocsi...:/
2012. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szünet csak tanítási órák között létezik. Én egyszer belementem ilyenbe és a "szünet" alatt, amíg gondolkodtam drága barátnőm lefeküdt egy másik sráccal. AMit én elsö kézből tudtam meg. Az ostoba lány rosz helyre tette a fenekét. Utána meg jött, hogy döntött... Mondom "Én is... viszlát"
2012. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szünet=szakítás
2012. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És az sem számít hogy már 2 éve eggyütt vagyunk? Én nagyon szeretem őt..:(
2012. márc. 10. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát hitegetheted azzal magad, hogy számít, de teljesen mindegy hány éve vagyok együtt, a szomorú valóság ez, hogy ebből már nem lesz semmi.


Tudom mennyire kurv@ szar ezt elfogadni, de sajnos ez van.

:(

2012. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*vagytok
2012. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!