Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Nem bízom a barátomban, sok dolog bánt vele kapcsolatban. Néha azt hiszem, hogy nem szeret, és ha jönne egy jobb nő, lelépne vele. Néha meg totál ellenkezőjét. De félek, ha megint ezzel jövök, akkor szakít, ami jogos lenne, mert ha az egyik fél ilyeneket gondol, akkor nincs értelme folytatni. De én meg nem akarom, hogy vége legyen azért, mert nem vagyok biztos az érzéseiben. És ha meg szeret, akkor nem akarom bántani ezekkel, meg rossz barátnő, hisztis p*csa lennék, ha folyton ilyen dolgokkal zaklatnám. Tudom, hogy éreznem kéne ha szeret valaki, és fontos vagyok neki, de én ezt pont annyiszor érzem, ahányszor ennek az ellenkezőjét. Nem tudom mit tegyek, így nem vagyok boldog, de ha szét tudnám oszlatni a kétségeimet, maximálisan az lennék. Mit tennétek?
2012. márc. 10. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekemis a barátnőm evvel jön hogy majd megcsalom,avval akivel még megsem fordult a fejembe :) De evvel végülis a barátodnak úgy fog leesni hogy szereted,és nemhiszem hogy azt gondolná hogy hisztis p*csa,énsem gondolom a barátnőmről ha felhozza.Látom hogy törődik velem :) Szerintem megbirod neki,megkell beszélnetek,mert ha csak felhalmozódik a sok hülyeség akkor egyszer szakad a film,és akkor nagy esélye van annak hogy vége....ellentétben ha megbeszélitek.

Üdv.R.

2012. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Avery22 válasza:
51%
Mindenképpen mond meg neki ,hogy hogyan érzel különben nem tudja majd mit tegyen.Te pedig attól feszült leszel és erre rámegy a kapcsolatotok. Ha pedig elmondod a kételyeidet és ezért szakít veled akkor had menjen mert nem szeret igazán. Ketten kelletek ,hogy megoldjátok ezt a problémát beszélj vele.
2012. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért félek ettől, mert már sokszor említettem ezeket neki. És tudom ilyen rossz, ha ok nélkül gyanusít az, akit szeretsz. :S Nem akarok fájdalmat okozni, de szenvedni se. Sokmindent megtesz értem, sokszor mondja, hogy szeret, de még mindig bennem van a hitetlenkedés.
2012. márc. 10. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Bennem is sokszor ottvan a hitetlenkedés,mert az én barátnőm se sokszor mutatja ki,de amikor mondom neki hogy néha úgy érzem nem szeret,és utána az 5x kapom vissza :) Néha elveszik a hiteda párodban,de magadban hinned kell.Mert ha azthiszed hogy már nemszeret,akkor úgy állsz hozzá hogy nem szeret,miközben magadnak képzeled be.Vannak napok amikor mindenkinek vannak gyenge pillanatai.De ez miatt nemkell parázni...Szeret.Emlitsd meg neki,célozz rá,ird körül.Ahogy akard :)

Üdv.R.

2012. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy pontosan honnan is jön ez a gondolat. Azért vélekedsz így, mert a barátod tett erre utaló dolgokat a múltban - vagy mert önbizalomproblémád van, nem tartod elég jónak magadat ahhoz, hogy az ő párja legyél.


Utóbbi esetben nem hiszem, hogy párodat bántaná a dolog, a lényeg, hogy nyugtasson meg, hogy téged szeret :)

Előbbi esetben érdemes részletesen megtárgyalni a problémát, ne tartsd magadban, úgy rosszabb lesz.

2012. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!