Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy exem akivel már két éve szakítottam van egy jól működő párkapcsolatom!Az exem májusba megházasodik,de két éve folyamatosan zaklat hogy szeretkezzek vele mert nem tud elfelejteni.Lecseréltem a számom meg minden,de mindig megtalál mivel régen és még most is közös a baráti körünk.Mióta szakítottunk nem is láttam csak telefonon beszéltünk.Nem nagyon szereti a menyasszonyát csak elvannak legalábbis azt mondja.Ő a megfelelő befektetés neki..."gazdagéknál"!Eszembe se jut lefeküdni vele,de nem tudom eldönteni hogy elmondjam a lánynak vagy ne?Nem történt semmi kettőnk között,de más lánnyal már többször megcsalta!
2012. febr. 28. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne. Úgyse fog hinni neked.
2012. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Több helytálló bizonyítékom is lenne!Nem érdekel már a pasi és tudom úgyis az jönne le hogy én féltékeny vagyok meg nem akarom hogy összeházasodjanak!Pedig nem így van...

Csak nem tudom jó lenne hagyni hogy egy ilyen idiótára pazarolja az életét!

2012. febr. 28. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
ha jóban vagy a lánnyal, akkor igen.
2012. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ő élete, az ő gondja.

Ne mondd el.

2012. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam,csak aztán eszembe jutott hogy mi lenne ha én lennék az ő helyében...,de nem mondok semmit,nem vagyunk jóba nem is ismerem!Örülök hogy nem én lettem az áldozat és külön mentünk:)
2012. febr. 28. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Közöd?
2012. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
...végülis nem sok!
2012. febr. 28. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezt megbeszéltük. :)
2012. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A rádióban is volt ilyen (Boros-Bochkor-os bumeráng), de mindig az fázott rá ,aki szólt,nem hittek nekik.
2012. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!