Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátom, már ha ez megcsalásnak számít! 5 hónapja vagyunk együtt és most hétvégén, csókolóztam az exemmel!Piás voltam,nagyon. A bűntudat megöl..összerándul a gyomrom ha erre gondolok. Szívem szerint elmondanám neki de, félek h akkor elhagyna. Nagyon szeretem őt...igazából nem is azon van a hangsúly h megtudja-e hanem azon h hogy tehettem ilyet!Legszívesebben elásnám magam. Annyira tökéletesen indult a kapcsolatunk, mindenki a két család is imád bennünket, a házasságon vannak...én meg ilyet tettem! A legrosszabb az egészben hogy nincs rá okom, nem volt hogy ilyet tegyek és nem is értem mi ütött belém! Egyszerűen egy aljas utolsó embernek érzem magam. Egy tiszta őszinte kapcsolatot bemocskoltam amennyire csak lehetett. Nagyon megtört amit tettem, és nem tudom hogy mi lenne a legjobb amit tehetnék most! Kérlek segítsetek, hogy mit tegyek!Nem akarom elveszíteni de, öl és mar ez belülről! És tudom,most majd minden leszek fogok meleget hideget kapni, de nem is bánom mert megérdemlem...még ha szembe köpnének is kevés lenne!
2012. febr. 20. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Valaki mondja, vagy majd én? Ok, akkor én. Qurva vagy.
2012. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ganajrészeg voltam. Felkelni nem bírtam. Jött egy csaj,

"majd én hazaviszlek".. Mondtam, hogy van barátnőm, nem

megyek sehova. Utóbb kiderült, a barátnőm akart hazavinni.


Szal az ital ócska kifogás, aki nem akarja megcsalni a má-

sikat, az nem is fogja!


Keresd meg a valódi okát, és azt írd le ide, vagy ha nem

tudod, akkor törd rajta a fejed, de ne hazudj se nekünk,

és főként ne magadnak!


31F

2012. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
a kérdésem az volt, hogy elmondjam e vagy sem! de, köszi a nem a kérdésre adott kemény választ! :)
2012. febr. 20. 22:36
 4/20 anonim ***** válasza:
Tudod, a pia nem mentség semmire. Ha nem akarod, nem mondod el, és minden marad a régiben. Viszont én nem vagyok abban biztos, hogy nem teszed meg máskor is, sőt nem mész még tovább is mint egy csók. Örülj neki ha nem derül ki. Ha viszont tiszta lelkiismeretet akarsz, elmondod, és ő majd eldönti kidob-e mint macskát sz..rni. Ennyi.
2012. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
..mondd el és ne vedelj annyit,mert úgylátszik akkor nem bírsz azzal a bizonyos valamiddel..
2012. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
öö. hát. mondd el neki, amint tudod egyből. vagy megbocsájt, vagy nem. a bizalomnak annyi, azt már eljátszottad. ha tényleg szereted, mentsd még, amit lehet. jobban nem tudok
2012. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

22.37 es

nem feküdtem le vele, és nem is állt széndékomban..csak szimplán lekapott és én meg vissza csókoltam!tehét nem a valamimmel nem bírtam!

2012. febr. 20. 22:40
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezt az öntudatos kommentet így ahogy van, mondd el a barátodnak. Meglátjuk mit szól hozzá.
2012. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
itt már nem kérdéses, hogy szereted-e. ha valaki szerelmes valakibe, még részegen sem érdeklik mások. részegen is végig tudod gondolni, hogy mit teszel, tehát felesleges ezzel mentegetőzni. ha annyira részeg vagy, hogy nem, nem a pasizáson fog járni az eszed. szerintem a volt pasidhoz húz a szived. v vele próbáld meg újra, vagy legyél kicsit egyedül és heverd ki.
2012. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez bizony megcsalásnak sámít. Mondd el és talán nem dob ki. Ha később derül ki nagyobb lesz a cirkusz.
2012. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!