Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátom, már ha ez megcsalásnak számít! 5 hónapja vagyunk együtt és most hétvégén, csókolóztam az exemmel!Piás voltam,nagyon. A bűntudat megöl..összerándul a gyomrom ha erre gondolok. Szívem szerint elmondanám neki de, félek h akkor elhagyna. Nagyon szeretem őt...igazából nem is azon van a hangsúly h megtudja-e hanem azon h hogy tehettem ilyet!Legszívesebben elásnám magam. Annyira tökéletesen indult a kapcsolatunk, mindenki a két család is imád bennünket, a házasságon vannak...én meg ilyet tettem! A legrosszabb az egészben hogy nincs rá okom, nem volt hogy ilyet tegyek és nem is értem mi ütött belém! Egyszerűen egy aljas utolsó embernek érzem magam. Egy tiszta őszinte kapcsolatot bemocskoltam amennyire csak lehetett. Nagyon megtört amit tettem, és nem tudom hogy mi lenne a legjobb amit tehetnék most! Kérlek segítsetek, hogy mit tegyek!Nem akarom elveszíteni de, öl és mar ez belülről! És tudom,most majd minden leszek fogok meleget hideget kapni, de nem is bánom mert megérdemlem...még ha szembe köpnének is kevés lenne!
2012. febr. 20. 22:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mondd el, vagy én mondom el, meg van IP címed.
2012. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod el, ez a titok közétek áll, a bűntudatod fel fog őrölni. Ha elmondod, adsz a párodnak egy esélyt, hogy megbocsásson. Persze úgy tűnik, hogy hazudni könnyebb, de szerintem nem lehet hazugságokra építeni egy házasságot. Legjobb, ha nem magyarázkodsz, ne keress mentségeket, mert ez arra enged következtetni, hogy legközelebb ugyanúgy megteszed.

Ez megcsalás és a legrosszabb fajtából. Ilyenkor a párod valami pótszernek érezheti magát az exed után, ami rettenetesen megalázó. Soha nem lesz olyan a kapcsolatotok, mint régen, ha egyáltalán túléli ezt. Nem véletlen nem tartom a kapcsolatot semmiféle exszel. Te mit gondolsz, hogy kerülhetnéd el, hogy ilyesmi történhessen a későbbiekben?

2012. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ezekután, amit most érzek többet soha nem történhet meg megint.Ez a legnagyobb büntetés nekem, hogy mar öl belülről. Igazatok van, el kell hogy mondjam aztán meg lesz ami lesz...nekem kell a saját mocskom összetakarítani!Így legalább nyugodtabban fekszem le...
2012. febr. 20. 23:08
 14/20 anonim ***** válasza:
piszkos k*rva az alkoholra a legegyszerübb ráfogni mindent persze késöbánat nem kellene enyit innod h netudd mitcsinálsz ez az egyik a másik meg ha én akármenyit iszok ha szeretek valakit hullarészegen se csalom meg ennyi sza kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vagyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy és reméllem majd ö is leszopat valakit és utánna megy jozzád és téged is leszopat :D
2012. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
megemlítettem hogy ittas voltam de, nem fogtam az alkoholra..szövegértés az egész! leírtam szerintem, hogy mit gondolok magamról, az őszintét és nem mondtam azt h a pia miatt.nem bújok az alkohol mögé!
2012. febr. 20. 23:16
 16/20 anonim ***** válasza:
hogy esne neked ha ő ugyanezt csinálná és itt kérdezné meg a tudtod nélkül h megcsalt és h ér e anyit a kapcsolatotok h eltitkolja vagy elmondja? hogy esne?
2012. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
pontosan ezért döntöttem úgy h elmondom neki...nekem is rossz lenne, aztán megkapom amit megérdemlek!
2012. febr. 20. 23:23
 18/20 anonim ***** válasza:
figy cica ha netán szakitanátok irj privi üzenetet :P:D XD
2012. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

..miért te mire gondoltál..nem a nyelvedre?..mert én arra

ja ,hogy te a micsodádra gondolsz...

2012. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd el neki. Akármit mondasz nem lenne ugyan az a kapcsolatotok innentől. Ez belül felemészt téged és előbb utóbb minden kiderül! De ha van egy kis esze azonnal kidob... :S
2012. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!