Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látszik rajtam az edzés? (KÉP)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik rajtam az edzés? (KÉP)

Figyelt kérdés

Eléggé sokat harcolok azért, hogy ne legyek plöttyedt.

Nehéz, mert a családomban alapból a széles csípő vaskos comb a jellemző. Nem küzdök hiába tavaly nyár óta ugye? :(

A második képen elég hülyén állok be, de nem vagyok deszka


[link]


2012. márc. 10. 14:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Én nem tudok fogyni a sporttól, pedig nem eszem többet mint előtte ettem, odafigyelek mi kerül az asztalra. Spiningre járok 2 hete, mellette tornázom 1 éve(heti 2óra, mielőtt a spininget elkezdtem volna heti 3 óra). Kíváncsi leszek mit tesz majd a heti plusz 2 óra spining. Sajna nekem nincs ilyen képem, hogy megnézzem látszódik e a változás, mivel mindennap látom magam a tükörbe nem tudom jó e, de az tuti a mérleg nem mozdul. :S Rajtad viszont látszódik a változás!

160/54


26N

2012. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Tökéletes, a masodik képen meg hülye a póz, azért írkálnak.
2012. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
nekem az első kép jobban tetszett. de a fő hogy te jól érezd magad a bőrödben ahogy vagy :)
2012. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Látszik! Milyen edzést csinálsz?
2012. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
ne legyél anorexiás.. semmi gond nem volt az előző alakoddal!!
2012. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Uhú... Anorexiástól azért eléggé messze állok :D Így is husi-musi vagyok. Mindenfélét edzem, futok ugrálókötelezem súlyzókkal tornázom táncolok kondizom amit csak lehet.
2012. márc. 10. 15:19
 17/30 anonim ***** válasza:
hat husis nem vagy.. és vigyazz ezzel, ne vidd tulzasba..
2012. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
A sportot ilyen fokon ahogy én űzöm nem lehet túlzásba vinni szerintem :D Emellett rendesen eszem és nem vagyok bulímiás xD Ha már túl vékony lennék akkor tényleg szar a kép :D
2012. márc. 10. 15:21
 19/30 anonim ***** válasza:
hat ok, csak volt 1 lakotarsam, az is allandoan azt hitte h kover pedig már cicije is alig volt, alig evett, és folyton sportolt.. a haja is kihullott egy idoben, meg hashajtokat is tomott magaba.. ugyh en tudom h az milyen :(
2012. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nyugi velem ilyen nincs. :D Én nem gondolom magamról hogy kövér vagyok csak több lehetőség van az alakomban és szeretném kihasználni. Viszont jól tenné a kedves seggem ha igazodna a felsőtestemhez és csökkentené a méreteit.
2012. márc. 10. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!