Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látszik rajtam az edzés? (KÉP)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik rajtam az edzés? (KÉP)

Figyelt kérdés

Eléggé sokat harcolok azért, hogy ne legyek plöttyedt.

Nehéz, mert a családomban alapból a széles csípő vaskos comb a jellemző. Nem küzdök hiába tavaly nyár óta ugye? :(

A második képen elég hülyén állok be, de nem vagyok deszka


[link]


2012. márc. 10. 14:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
én a hasadon látok különbséget. :)
2012. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Jol nezel ki, nyugi;)
2012. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
"nem küzdesz hiába", csak így tovább. A másodikon jó alakod van. Küzdj tovább, hajrá!
2012. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mindenemre edzem. Igazából a fenekem akarom formázni de ő nagyon ellene van. :D
2012. márc. 10. 14:30
 5/30 anonim ***** válasza:
Hát...ha tavaly nyár óta edzel akkor szerintem már komolyabb eredményt kellett volna elérned, nagyon nagy különbség nem látszik a két kép között, max a hasadon. Egyébként jól nézel ki, én csak szeretnék ilyen vékony lenni:) De, hogy konkrétan a kérdésedre válaszoljak: csak egy kevés eredmény látszik szerintem.
2012. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez az ideálom :D Különben látszik rajtad az edzés.
2012. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem tavaly nyár óta edzem rendszeresen csak 2-3 hónapja. Az első kép tavaly nyáron készült. Most vettem alakformáló nadrágot, amivel jobban tudok talán fogyni combból... De az a legmakacsabb felem. Leadtam 5 kilót már. :) Így vagyok 61 kiló a 170 centimhez. 57 a cél.
2012. márc. 10. 14:34
 8/30 anonim ***** válasza:

Igen látszik. Szembetűnő.


Viszont nem tudom miért, de nekem a végeredmény kevésbé szimpatikus mint az ahonnan indultál.

Pedig én a vékony lányokat szeretem leginkább...

A második képen látszik, hogy mellből is sokat fogytál. Nagyon deszka lány lettél, ha megbocsátod nekem ezt a nagyon otromba kifejezést.


Az első képen, habár picit husisabb voltál, de sokkal nőiesebb is voltál.


Azt az edzéstervet át kéne dolgozni. Kicsit vállasodni mert olyan mangalány lettél.


Egyébként az is lehet, hogy csak a testtartás miatt látom furának a második képet. Nagyon idétlen pózban állsz.

Az első képen olyan magabiztos, csajos beállásod van, a másodikon meg mintha ilyen mutogató stílusban állnál :D


Minden esetre szerintem egész szép eredmény! Sikerült karcsúsodnod rendesen. Ennél soványabb viszont ne legyél. Edzél egy icipici izmot :) Ne sokat... Csak egy picit :)



21F

2012. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a sport és edzés jó, csináld, ha jól esik, de nekem a bal oldali képen jobban tetszel, de nyilván az én ízlésem a fura.

20f

2012. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A beállás miatt pici a mellem. 75-80 B/C-s :D
2012. márc. 10. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!